Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mit tennétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit tennétek a helyembe??

Figyelt kérdés

Van egy fiú biszex legjobb barátom. Lassan 2 éve

És az utóbbi időben furcsán viselkedik. Nem tudom eldonteni mi van köztünk. Voltunk Balatonnál közösen nyaralni idén. És ramnyomult vagyis közeledett volna de én nem hagytam és megsertodott. Mikor megkerdeztem hogy most haragszik e. Azt mondta:nem csak nem érti hogy miért nem hagyom hogy közeledjek felém. És azóta olyan tavolsagtarto velem mint pl a másik lany baratunkkal.

Ez előtt pedig 3 hónapig eltűnt és nem tudtam mi van vele, ez is fura.

Aztán meg keres és ramnyomult?!



2020. jún. 28. 11:11
 1/2 anonim válasza:
Beszéljétek meg. :)
2020. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Lehetséges, hogy azért tűnt el egy kis időre, mert még neki is gondolkodni kellett ezen az egészen, tisztázta magában az érzéseit.

Én is csak azt tudom javasolni, hogy beszéld meg vele. Ha nem akarsz tőle semmit, jobb ha megmondod az elején, ne kergesd szegényt hamis illúziókba, ha pedig te is érzel valamit iránta, akkor hagyd, hogy közeledjen. Mond neki, hogy lassabban haladjatok, ezt nyilván megkell, hogy értse.

2020. júl. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!