Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban rossz lennék a leíráso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban rossz lennék a leírásom alapján, vagy csak nem találok olyan lányt, aki az ilyet szereti?

Figyelt kérdés

Helló! Előttem már kitették egyszer, és elkezdtem gondolkozni, hogy miért nem találok lányt: én vagyok rossz, vagy csak nem ilyen az ízlése a környezetemben lévő lányoknak?

- a magyarországi átlagnál bőven magasabb vagyok, 180cm

- több visszajelzés alapján nyugtató hangom van

- nem iszok, nem dohányzok, kipróbáltam mindkettőt, de nem lennék képes mégegyszer, nem látok bennük semmi jót

- 4.5-ös összátlaggal rendelkező tanuló vagyok

- nem vagyok egy partiarc, nem is jártam életemben buliba, ennél visszahúzódóbb típus vagyok

- meg tudom szállni azt az embert, akit megszeretek, állandóan a társaságát keresem, és el nem tudnék nélküle menni X-t vagy Y-t csinálni

- őszinte vagyok (amíg nem sértek vele senkit)

- nem járkálok 20-30 ezer Forintos cipőkben, pont elég nekem egy casual cipő, elvégre egy célt szolgálnak. Ugyanígy vagyok felsők terén is, nem járkálok ingekben, de a megjelenésem általában elegáns, mindig törődök azzal, hogy hogyan jelenek meg valahol, akkor is, hogyha csak egy baráti közösségbe megyek

- tisztelettudó vagyok, sokat mosolygok, és udvarias


Nincsen göndör hajam, nem vagyok sem kövér, sem vékony, nincsen olyan vékony bőr az arcomon, hogy kilátszódik az álkapcsomon (az utóbbi, és az első észrevételeim szerint a leginkább hátrány egy lánynál, ha ez nincsen meg)

Rossz tulajdonságaim közé tartozhat (talán?) az, hogy addig nyűzök valakit, amíg el nem mondja nekem az igazat, nagyon ragaszkodó vagyok, és az exemtől megkaptam azt, hogy nagyon is szeretem őt, és hogy Őszerinte inkább barátként kéne őt kezelnem, minthogy állandóan nyűzzem őt azzal, hogy mennyire hálás vagyok Neki, amiért itt van nekem. Rengetegszer bocsánatot kérek, van, hogy a semmiért is (pedig szerintem illik).

Nem vagyok beképzelt, de rettentően nehéz a hátrányaimról beszélni, mert nem szokták hozzámvágni, hogy miben vagyok rossz, de ezekről tudok.


Köszönöm előre is a válaszotokat, nagyon kíváncsi lennék a Ti véleményetekre, és hogy mi az, ami Titeket leginkább megfog egy fiúban.


2020. jún. 28. 18:10
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Ah, valoban, csontos allkapocs.. Bocsi, nem tudtam konkretan megfogalmazni, csak azt vettem eszre, hogy akarmilyen social mediat gorgetek, azt latom hogy mennyire tetszenek a lanyoknak a gondorhaju, csontos allkapcsu fiuk, es nem kaptam ugy nagyon semmi megerositest h ez igaz lenne vagy nem

Koszi ezeket a valaszokat is, osztogatom a zoldeket!

2020. jún. 28. 19:29
 12/31 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem tetszenek a csontos állkapcsú, göndör hajú fiúk - azért kaphatok zöldet? :)
2020. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Persze! Nincsen bajom az olyan lanyokkal, akiknek tetszik, sem azokkal, akiknek nem tetszik, csak kivancsi vagyok, hogy ez igy kb. mennyire valos, Ti hogyan latjatok, esatobbi

Koszi a Te valaszodat is, kapsz zoldet! ^^

2020. jún. 28. 19:38
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj nincs a belső tulajdonságaiddal, amikre azt írtad hogy rosszak azok sem azok. Hidd el hogy van olyan lány akinek az is tetszeni fog hogy ennyire ragaszkodó vagy.

Az pedig hogy mi fog meg egy fiúban: a humora! Számomra ez nagyon fontos, mivel imádok nevetni minden hülyeségen. De te is írtad hogy a humoroddal nincs baj:)

2020. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Sziaaa, koszonom szepen a valaszodat!:)

Szerinted/szerintetek mi az, ami taszito egy fiunal? Akar viselkedesi normakban is, belso/kulso tulajdonsag, vagy akarmi, erre is kivancsi vagyok, szeretnem az ilyeneket elkerulni

koszonom szepen elore is!:)

2020. jún. 28. 20:45
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Bár lány vagyok átérzem amit mondasz, mert én is nagyon ragaszkodó típus vagyok, bújós, amit nagyon sokszor hallottam, hogy a fiúk nem igazán szeretik, mert egy idő után fullasztó egy kapcsolatban. És mivel visszahúzódó személyiség vagyok, ezért kevés ember vesz körül, hozzájuk meg még jobban ragaszkodom 😅.

És a bocsánatkérés nekem is a mániám, ezt ne szégyelld, az én barátaim már csak nevetnek rajta, ha már azért kérek bocsánatot, mert már megint feleslegesen kértem bocsánatot :D

2020. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Ez nagyon aranyoos! En imadnam, hogyha lenne egy bujos baratnom peldaul, vagy allandoan keresne, tenyleg csak egy olyan emberre van szuksegem, aki feltetel nelkul szeret, es eltervez velem dolgokat, nem pedig "lesz ami lesz", szerintem nem varok el sokat, csakis az alap dolgokat

laatood, ezek szerint csakis embertol fugg, hogy ki milyen tulajdonsagokat szeret^^

koszonom a valaszt, adtam a zoldet🥰

2020. jún. 28. 21:30
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

#16 vagyok

Köszönöm :D


És szerintem amúgy nem kell aggódnod, valószínűleg vannak olyan lányok is, akiknek ez tetszik, szóval nem fogsz egyedül maradni. Csak nem kell bepánikolni, hogy örökre egyedül maradsz, mert akkor nagyobb csalódások érhetnek, mint ha nem hajkurászod :D

2020. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Dehogy, nem panikolok ettol, biztos vagyok, hogy valamikor megismerkedek azzal a nagy O-vel, csak a kornyezetemben, vagy az iskolamban/osztalyomban levo lanyok teljesen masabbak, ordibalnak, nem kepesek normalisan viselkedni, tiszteletlenek, es nem voltam biztos abban, hogy biztosan "jo ember" vagyok-e, vagy nem. Nagyon szepen koszonom! :)
2020. jún. 28. 21:40
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus :D

Mondjuk nálunk is vannak hasonló emberek, ez lehet gonosz lesz, de az ilyet ignorálni kell, és azokra koncentrálni akik fontosak és érdemesek arra, hogy foglalkozz velük (Nyilván ez minden embernél más határokon belül mozog)

2020. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!