Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van ez a kezdeményezős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez a kezdeményezős dolog igazából?

Figyelt kérdés
Nekem a véleményem az, hogy a fiúknak kéne kezdeményezni. Ez a bevált szokás, ti általában bátrabbak vagytok. Szerintem ez olyan, mint a randira hívás, azt is általában a fiúk kezdeményezik. Viszont mostanában rengeteg fiúval beszéltem, akik azt mondták jó lenne, ha a lányok tennék meg az első lépest. Nem tudom ti, hogy vagytok, de én lányként elég kellemetlenül érezném magam, ha én kezdeményeznék.

2020. jún. 28. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Elég elmaradott dolog így gondolkodni, szerintem a lányok is kezdeményezhetnek. Sőt, pl. én kifejezetten szeretem megtenni az első lépést.

L

2020. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Én nem vagyok ellen annak, hogy én kezdeményezzek. Ha tetszik, nem fogom várni, hogy a sült galamb a számba repüljön.. így pedig rengeteg agyalástól megkímélem magam.
2020. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában aki kezdeményez az lesz a dominánsabb fél a kapcsolatban :D

Bár ez később változhat. Személy szerint ismerkedésnél bátrabb vagyok és kezdeményezek, de kapcsolatkezdést azt inkább meghagyom a fiúnak :)

L

2020. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
49%
Nekem tetszene, ha a lány kezdeményeznek. 👍😛
2020. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nehéz a későbbiekben férfinak tekintenem valakit, aki még annyira sem volt képes összeszedni magát, hogy kezdeményezzen vagy elhívjon randira :(
2020. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
5/5 válaszolónak: Ha nagyon nem akar kezdeményezni, valószinűleg nem tetszik neki annyira a személy. Ennyi. Ha nagyon akarná a dolgot, kezdeményezne
2020. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Stark2000 ***** válasza:
89%
Az kezdeményezzen, akinek szimpatikusabb / előbb tetszik meg a másik. Ha meg félsz megtenni az első lépést, csak kérdezd meg magadtól, hogy mit veszíthetsz, de úgy őszintén?!
2020. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

36 éves nő vagyok.

Nagyon sok kapcsolatom, kalandom volt. De ha én nem kezdeményeztem volna, kb. 1 se lett volna. Talán a férjem volt az, aki kezdeményezett, másra nem emlékszem. És ez nemcsak az én tapasztalatom, kb. az össszes barátnőm erről számolt be, a gyönyörűek és a kevésbé szépek is.

2020. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, ha a fiún látszik a törekvés, hogyha kimutatja hogy szeretne tőlem valamit, ezért a kezdeményezés és randira hívás mindig a férfi feladata.
2020. jún. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Kezdeményeztem már lányoknál akikkel szemeztünk, de ahogy megszólításra kerül a sor már visszakoznak.Csak azt nem értem akkor miért szemeznek gondolhatják,hogy tartós szemkontaktus után odamegy hozzájuk a srác.Szerintem mindenki olyanokkal kezd szemezni aki tetszik legalább is én biztos nem hülyítek egy olyan lányt aki nem jön be hiába figyel kerülöm, hogy a szemébe nézzek.WTF Nem értem a lányok gondolkodását.

22F

2020. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!