Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mi a véleményetek ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek ezek alapján?

Figyelt kérdés

Főleg a korombeli fiúk veleménye érdekelne, de az sem baj, ha idősebb vagy.

Nagyvárosban élek, gimnáziumban tanulok és versenyszerűen sportolok. Nyílván emelett nem sok időm marad, de azt mindenképp a barátaimmal, családommal töltöm.

Filmmániás vagyok, de rengeteget olvasok mellette.

Én inkább a visszahúzódóbb fajta vagyok, nem szoktam nagyszájú lenni és középpontban se vagyok.

Nyitott vagyok új dolgokra, könnyen barátkozom és jól el tudok beszélgetni emberekkel. Barátaim szerint vicces vagyok.

Az őszinteséggel rosszul állok. Nem szoktam hazudozni senkinek, de sokszor nem szeretném elmondani az igazat, mert nem szeretném megbántani a másikat. Szoktam utalni rá, hogy ez nem tetszik stb., de mindig félek, hogy megbántok másokat.

Nem vagyok egy bátor lány, nehezen próbálok ki új dolgokat.

A külsőmről röviden ennyit: barna haj, barna szem, 174 cm. Nem mondanám, hogy hú de szép vagyok, de azt sem, hogy ronda. Az alakomon dolgozom, nem vagyok kövér, de sovány sem. Mondjuk inkább sport alkatnak.

16 L



2020. jún. 30. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

"Barátaim szerint vicces vagyok."


Ez magyarul azt jelenti: nevetséges. Ugye, nem erre gondoltál?

A helyedben azt írnám: van humorérzékem.

2020. jún. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

"Nem vagyok egy bátor lány, nehezen próbálok ki új dolgokat."


Ez nem bátorság kérdése. Bátorság ahhoz kell, hogy

valamilyen, számomra veszélyesnek vagy leküzdhetetlennek tűnő akadályt leküzdjek.


Mindenkinek megvan a maga tempója. Van, akinek több idő szükséges ahhoz, hogy valami újat megismerjen, felismerjen benne valami érdekeset, vonzót.

2020. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

nekem tetszik, ahogy magadról írtál.

De idősebb vagyok :(

2020. jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Kedvesnek tűnsz :)
2020. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
10/5 átlag,úlj le
2020. jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

"Nyitott vagyok új dolgokra"


Pár mondattal később:


"nehezen próbálok ki új dolgokat"


Akkor most melyik?

2020. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A nyitott vagyok új dolgokra a baratkozás, ismerkedésre írtam.
2020. jún. 30. 11:56
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Mi lenne a vélemény? Mégis mi lehetne?
2020. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Most kb egy olyan lányt írtál le ezzel, aki szerintem a legtöbb embernek bejönne. Remélem ez a kérdés nem egónövelésre megy, mert most mit mondjak azon kívül, hogy nekem tetszenél valószínüleg ha ismernélek?

19/F

2020. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!