Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek befolyásolhatja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek befolyásolhatja egy kapcsolat kialakulását az,hogy milyen véleménnyel vannak róla?

Figyelt kérdés
Tudom furán hangzik a kérdés.XD A lényeg az,hogy volt már pár 3-4 kB. crushom,akikkel nem tudtam összejönni.Mindig mielőtt bepróbálkoztam náluk a haverjaim egy része azzal poénkodott,hogy úgyis off.Szerintetek ez befolyásolhatta a dolgok alakulását?Másképp alakultak volna a dolgok,ha nem szólták volna el magukat?19,5/F

2020. júl. 1. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A csaj hallotta ezt? Mert ha nem, akkor semmi köze nincs ehhez
2020. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem folyásolja be. Nem a haverjaid élik az életed és hoznak döntöseket, lépéseket helyetted. Legalábbis remélem. Szerinted milyen barát az, aki ahelyett, hogy bíztatna, inkább cukkol, hogy úgy sem lesz belőle semmi?! Vigyázz, mert léteznek mérgező barátok, esélyes, hogy rossz társaságban vagy.

Egyébként egy jótanács: hagyd el a "crush"-t és 19 "ÉS FÉL"-t. Fiatal felnőtt vagy, nem 13 (és fél) éves tini...

2020. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!