Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni hogy ne legyek ennyire gáz amikor ő is a közelemben van?

Figyelt kérdés
Még évekkel ezelőtt tetszett nekem egy fiú. Egy időben viszonylag sokat beszélgettünk de aztán egyre kevesebbet találkoztunk én szépen lassan el is felejtettem. Én eddig azt gondoltam, hogy teljes mértékben elmúltak az érzéseim iránta viszont ma találkoztam vele és a puszta jelenlétével teljesen zavarba hozott. Amikor ott van a közelemben akkor mindig totál idiótát csinálok magamból,egyszerűen nem tudok normálisan viselkedni.
2020. júl. 3. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj rá valamit, igyekezz vele összefutni. Az meg hogy izgulsz egy srác számára még aranyos is. Számomra az lenne tuti 😁
2020. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy srác társaságába zavarba vagy ne aggódj normális, sőt még inspiráló is. Én nagyon aranyosnak találnám az tuti.
2020. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!