Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat? Miért ezt írja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Miért ezt írja?

Figyelt kérdés

Nem régiben bejelölt egy lány fbn. Általában ismeretlen emberek jelolesét nem fogadom el,de 9 közös ismerősünk volt. Így hát elfogadtam.

Hihetetlenül gyorsan kaptam egy 'Szia' - t. Visszaírtam hogy 'Hi' és erre nem valami értelmes dolgot írt hanem annyit, hogy 'Mizu?'. Engem alapból ez a Mizu dolog iriitál. Nem válaszoltam.

Mot itt tartok. Elég érdekes mert nagyon gyorsan válaszolt és nem nagyon akart kronkrétan semmit.

Nekem ez a messengeres csajozás/pasizás idegen. Való életben nem annyira😀.



2020. júl. 3. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen bejössz neki, és ismerkedni akár :)


Csak nem valami értelmes lány, ezért nem is lehet normálisan elkezdeni beszélgetni vele...

2020. júl. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg ismered-e valahonnan vagy találkoztatok-e már. Ha szimpatikus, akkor beszélgess vele, pl. hogy miket szeret csinálni vagy hova szeret járkálni. Ha nem szeretnél beszélgetni vele, akkor szimplán nem teszed és kész.
2020. júl. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is taszít ez a messengeres csajozás, pasizás. Random ráírsz valakire beszéltek, pár nap múlva de jóarc minden fasza, találkoztok, nem úgy néz ki, más a személyisége. Ha ir te képzeled el a hangnemét, a stílusát, teljesen a te fantáziád a csaj, de személyesen nagyon nem. Tőlem távol áll ez a fajta ismerkedés 20 éves korom ellenére tudom, némileg konzervatív vagyok, de ismerkedes csak személyesen, ha már beszéltetek találkoztatok személyesen akkor utána igen. Na igen, a másik amitől herótom van az a szia, mizu, miújság. HOL ÉLÜNK, CSAK ENGEM BÁNT EZ A DOLOG?!
2020. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Jo neked...en ram senki sem ir .
2020. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor majd folytasd vele élőben, ha akarod, nem kell neki visszaírogatni.
2020. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Lehet paraszt voltam, de nem találtam értelmesnek ezért nem írtam vissza. Haveroknak se szívesen válaszolok A Mizu és társaira.

2020. júl. 5. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!