Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok tőletek is kért már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok tőletek is kért már pasi a lábátokról képet ? És ha igen milyet küldtétek neki ? Nem fura ez kicsit ?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok, nem tudom mi tévő legyek... 16/l

2020. júl. 4. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Lábfétisessel van dolgod. A te döntésed, hogy küldessz-e neki, de tudd, hogy mire kell...
2020. júl. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
A lábfétis az egyik leggyakoribb fétis. Ha még azt sem tudod eldönteni, hogy a lábadról küldj neki fotót, akkor, hogy akarsz vele qúrni?
2020. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Tőlem kérték, de már csak azért sem küldtem, mert alapból nagyon fura volt a csávó.
2020. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Első kérdés: jártok?

Ha igen, akkor annyira nincs probléma.

Ha nem, akkor második kérdés: tudod mire fogja használni a képet?

Ha igen, akkor annyira nincs probléma.

Ha nem, akkor harmadik kérdés: örülnél, hogy arra fogja a srác kiverni otthon?

Ha igen, akkor annyira nincs probléma.

Ha nem, akkor ne küldj neki.

2020. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyet el is küldeném a p#csába.

Tőlem fehérneműs képeket kért egyszer egy srác, akivel csak alakulóban volt. Mondtam neki, hogy nem küldök. Aztán elég sokszor bepróbálkozott újra és újra ezzel, de én mindig megmondtam neki, hogy nem, és hagyjon is ezzel békén.

Ha a visszautasítás után ilyen agresszívan próbál valaki fellépni, azzal nem is érdemes foglalkozni. Mert bármilyen visszautasításra is így fog a későbbiekben reagálni általában.

Ha már te is vonakodsz a kép küldésen, akkor miért küldenél az ő nyomására mégis? Állj már a sarkadra! Ez nem így működik...

25 L

2020. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kértek, de nem küldtem xD exem volt már rég és abban az időben minden csajra ráírt, képet kért tőlük. Ha nem is lett volna ez a szituáció nem küldtem volna. Nem jártunk nem semmi, nincs semmi okom képet küldeni neki. 17/L
2020. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez a lábfetis elég fura.

Tőlem még nem kért senki, de remélem, hogy nem is fog senki.

2020. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!