Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti hogyan vélekedtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogyan vélekedtek arról ha egy lánynak túl kicsi a keze?

Figyelt kérdés

Ez zavaró dolog? Pl kézfogásnál, vagy bárminél.

Úgy veszem észre, hogy semmit nem nőtt már jópár éve és szinte "babakezem" van.

Ez taszító?

A velem egykorúaknak 2x-3x akkora keze van mint nekem, én meg egy labdát is alig tudok megtartani egy kézzel:c


17/l



2020. júl. 4. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Amilyen kicsi, annyira ügyes. Szóval nem zavar.
2020. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, elég pici is vagy, akkor meg nem is számít senki nagyobbra.

Mondjuk nekem volt egy osztálytársnőm gimiben, aki 170 cm volt, de a keze meg ugyanakkora volt, mint az enyém 150 centisen (jelzem, nem nagy, én se tudtam pl a kézilabdát egy kézzel megfogni :D). Nem tudok róla, hogy emiatt bárki megszólta volna, volt barátja, sok pasinak tetszett. Engem sem ért emiatt sose kritika, max megmosolyogták (de sose bántóan), hogy milyen kicsi, illik hozzám :)

2020. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint nem zavar, hogy kinek mekkora a keze. btw, ha kell segítség labdát tartani megyek xd
2020. júl. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!