Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jó ötlet,ha így közeledek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó ötlet,ha így közeledek felé?Más megoldás nincs.

Figyelt kérdés

Leírom a szituációt.Én 19 éves gimnazista vagyok/voltam,idén érettségiztem májusban.Egyik évfolyamtársnőm eléggé szimpatikus.Már úgy fél éve talán.Akartam személyesen kezdeményezni,csak közbejött márciusban az iskolák bezárása.Így ezt nem tudtam megvalósítani.Gondoltam a nyár még alkalmas lehet arra,hogy összehozzak valamit.Snapchat-en beaddoltam(terv az volt küld valami képet,én meg arra reagálok,és kialakul valami kis beszélgetés),de nem addolt vissza.Kiderült,hogy nem használja már a Snapchatet,mivel haveromnak kB. 2 éve megvan,és nem küldött neki semmit,illetve a Snap pontjai is már vagy 1 éve változatlanok.Bejelöltem facebookon,ott nem jelölt vissza.Megkértem egyik lánybarátomat,hogy jelölje be ő is,de őt sem jelölte vissza.Ismeretleneket eszerint,vagy olyanokat akikkel még sosem beszélt,azokat nem jelöli vissza.Oké rendben.Ráírtam Messengeren.Akit nem jelölnek vissza Facebookon,azok engedélykérésekbe kerülnek.Itt kezdődött a probléma,mivel neki le vannak tilta az engedélykérések.Tehát,ha ráír valaki Messengeren,aki nem FB ismerőse,azoknak az üzeneteit meg sem kapja.Nem jelzi ki.Így ez a módszer sem vált be. Instagram-ot nem próbáltam még,de azt meg én nem használom egyáltalán.0 követés,0 követő,profilkép nincs,megosztott kép nincs.


Hozzáteszem, hogy a csajjal még soha életemben nem beszéltem.Nem ismer,csak látásból ismerjük egymást.Arra gondoltam,hogy ha mondjuk biciklizek az utcán,vagy sétálok,és látom őt akkor megállnék/lelassítanék,és megszólítanám."Szia,xy!Mi újság?""Hogy sikerült az érettségi?"STB. Nem tudom.Nem beszéltünk még sosem.Fura lenne,ha csak így ráköszönnék,illetve elkezdenék vele beszélgetni az utcán?


Vagy max.ha buszon találkoznék össze vele,az nem tudom járható út-e.


Nagyon zárkózott lány amúgy.2 éve nem volt csávója.1 barátnőjével tartja kB. hetente egyszer a kapcsolatot.Bulizni meg nem szokott,max. évente 1x/2x.


Szerintetek jó stratégia?Mármint,ha látom ráköszönök,próbálok vele kicsit beszélgetni?Mást nem tudok kitalálni. 19/F



2020. júl. 18. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha ez az egyetlen esély hogy feltudd vele venni a kapcsolatot akkor persze hogy rendben van:D

Elég zavaró lehet, hogy érdeklődsz iránta, viszont ennyire nem tudod elérni..

Az is lehetne hogy elkéred a számát vagy bármilyét attól a barátnőjétől és így megkeresed. Vagy megkérdezed, hogy hova jár gyakran a lány és akkor te is arrafele leszel egyszer:D

Szerintem nem árt beavatni a barátnőjét, ha jófej és segítőkész akkor zöld utad van. Kitartást;)

2020. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!Ment a zöld kéz!:)További válaszokat,véleményeket,ötleteket várok,ha vannak.
2020. júl. 18. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!