Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak neki? 😅

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki? 😅

Figyelt kérdés

Szóval 1 hete szakítottam a barátommal, mert eléggé kiakasztott, már nem bírtam tovább, de tegnap részegen felhívott, eléggé kivolt.

Holnap lesz a szülinapja, és azt mondta, hogy egyedül tölti, mert szomorú.


Kissé sajnálom szegényt, viszont már a sok dolog miatt nem bírtam tovább elviselni, de közben rosszul is érzem magam, eléggé tanácstalan vagyok...



2020. júl. 18. 19:29
A kérdező szavazást indított:
Írj!
Ne
43 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
*Azt kifelejtettem, hogy 20 éves lány vagyok
2020. júl. 18. 19:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem működik, az nem is fog
2020. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatból vissza menni hozzá nem vezet semmi jová
2020. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen ne hitegetsd!
2020. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat 😊

Inkább nem hitegetem szegényt, neki is jobb lesz, ha hamarabb túlteszi magát a szakításon

2020. júl. 18. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaja hagyjad.

De azért tölti egyedül, mert nincs ki oda menjen, vagy szimplán nem akar senkivel (rajtad kívül) találkozni?

Mert ha az előbbiről van szó, akkor annyit tehetsz, hogy valami közös barátotoknak szólsz, vagy ilyesmi. De te semmiképpen ne menj.

2020. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell újrakezdeni, de pár szót azért odabiggyeszthetsz neki mindenféle folytatás nélkül. Végülis emberek vagyunk, nem gépek
2020. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!