Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon kell e egyáltalán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon kell e egyáltalán döntenem ebben a helyzetben 2 lány között?

Figyelt kérdés

Hali, van 2 lány, legyen az egyik Lívia (18)a másik Szandi(19)

Líviával már kb egy éve beszélünk, 3x taliztunk csak, Az utobbi idoben kezdtunk el, a legutóbbin már szexre is sor került. (Odavagyunk egymasert) (Jó volt, de másnapos voltam, nem mentek úgy a dolgok, ahogy kellett volna, de legközelebb jobb Lesz, de olelkezni meg simogatni egymast nagyon jo volt az agyban) Nem vagyunk együtt, csak elvagyunk egyelőre, nem sietünk el semmit ami a kapcsolatot illeti. a beszélgetések nem olyan érdekesek mint Szandival, akit ugyan 2 napja ismerek,buliból , vele is jó a kémia, de beszélgetni is nagyon jo vele, de a nem a témák miatt jobb,hanem mert pl elmondja hogy na most megy fodraszhoz majd ir, videokat kuld,megkerdi milyen pizzat egyen-majd ebbol is tobb tema kijon-amikkel Liviaval eddig nemis feltetlen beszelgettem- szoval vele erdekesebb a dolog, frappans valaszokat ad, es nagyon tetszik ez, szeretek vele beszelni (is) nagyon

Viszont Livia, akivel elvagyok, neha csak annyit ir hogy joooo

Meg azszeeepp, ilyenek. ( ha ezt nem lattamozom le direkt akkor utana mar ir valamit mas temaban)De ugyanugy keres, tobbszor is mint en, kerdi h vagyok, h aludtam stb. Multkor osszevesztunk es o keresett meg 5nap utan, hianyoztam neki stb (o is nekem egyebkent)

Azt szeretnem, ha Livia is olyan lenne mint Szandi, ha dumalasra gondolok.vagy nemtudom. Vagy egyszerre a 2? Kapcs nelkul.

Csak mar azert jo lenne ha szeretnének, de azert csajozni is szeretek, igaz nem egyszerre tobbel (mondjuk 2 nemsok, de ja)

Nentudom micsinaljak😂

Kulsore mindketten nagyon attraktivak egyebkent.

Ti mit csinalnatok a helyemben? Esetleg folytassam ezt es lassuk mi sul ki? Kesobb dontsek? Ugysem elek kapcsolatban... ilyenkor nem kene egy lanyra feltenni mindent?

Koszi hogy elolvastad es bocsi hogy idokozben ekezetek nelkul irtam, csak mire ekezeteket leirom, elfelejtem amit irni szerettem volna😂

20/f



2020. júl. 20. 08:51
A kérdező szavazást indított:
Lívia
Szandi
Mindketto egyutt, kapcsolat nelkul, aztan lesz ami lesz
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha külsőleg mindkettő ugyanúgy tetszik akkor válassz a belső tulajdonságok alapján. Aki jobban megfog belsőleg az az igazi, persze csak ha komoly kapcsolatot akarsz. Ezek alapján pedig Szandi lenne a megfelelő de persze te döntesz.
2020. júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Jól értem, hogy egyik lánytól sem akarsz semmi komolyat? Ők tudják ezt? Ők is, mármint mindketten csak kötöttség nélküli dolgokat akarnak tőled?
2020. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szandi. Szandi lesz a válasz. Csakis Szandi Ne tarts két vasat a tűzben, szerezd meg, ami kell. Minden nő szereti egyébként a határozott férfiakat és kevésbé a puhány, döntésképtelen embereket. Miért nem Livi? Bűszkeség? Összevesztél vele és nem Te kerested először. Ez is azt mutatja, hogy érzed, hogy nem is feltétlen minden olyan okés vele és inkább a Szandi kellene. Viszont mivel Livivel szex is volt, úgy lenne udvarias, hogy nem játszol tovább vele, hanem ahogy te fogalmazol "felteszel mindent egy csajra". Bár lányként, talán kicsit sértő ezeket a szavakat hallani (ahogy arra is kíváncsi lennék, hogy akár Livi, akár Szandi tud e erről, mert ha nem, és rájönnek, jó nagy slamasztikába kerülhetsz, barátocskám). Számítsd bele mindig, hogy a nők nem úgy gondolkoznak, mint a férfiak.

Ha pedig tényleg nem tudsz dönteni, beszéld meg velük. Az őszinteség mindig a legjobb, főleg hosszú távon (na meg röviden is)

2020. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy Lívia csak azért van még terítéken, mert vele lefeküdtél, Szandival meg nem? Szandival hogy áll a szex dolog? Belemenne hamar? Ő is alkalmiként gondol rád? Azt félted, hogyha feladod a Líviás kapcsolatot, akkor lemondassz a szexről is? Ha meg Szandid utasítod vissza, akkor a jó beszélgetésekről?
2020. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az erdemi valaszokat. Kedves elso, most hogy mondod, azthiszem Livia jobban tetszik. Az arca szebb, a mosolya. Egyszerűen gyonyoru. Nemtudom hogy komoly kapcsolatot akarok e, a lanynak is tokeletesen eleg az hogy nemmondjuk ki hogy egyutt vagyunk, de elvagyunk. Nem tudhatom hogy egyik lany sem beszel rajtam kivul azzal a cellal amivel velem- ezert is vedekezo mechanizmuskent beszelek mindket lannyal. Meg mert jol is esik.
2020. júl. 20. 17:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves masodik, Liviaval ezt ugyis megfogjuk beszelni, Szandit meg 3 napja ismerem, az biztos hogy lesz szex, nemtudom hogy komolyat akar e majd, de nem tudhatom hogy nem kavar mas fiukkal sem, vagy beszel, hisz nem ismerem annyira, nemtudom mitcsinal a hatterbe. Nyilvan elottem is beszelt valakikkel, es nem offolta ki a fiukat mert egy buliba jol ereztuk magunkat. Ezert nemakarom ense ezt tenni, mert ugy erzem hogy megbannam. Es amig nemvagyok egyutt senkivel, meg is tehetném
2020. júl. 20. 17:31
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik, ahogy ok se tudnak errol , ugy ensem tudhatom. Szerintem Szandi se akar felesegul jonni hozzam, fiatalok vagyunk, na.


Kedves 4., Livia nem azert van teriteken, mert akkor 11honapig sem lett volna, amig nem fekudtunk le, imadom a lanyt irhatna tobbet ez teny de szeretek vele dunalni csak nen olyan erdekes mint Szandival. Hozza kell tennem hogy szerintem Szandi azert ir sokat meg minden mert eszmeletlenul bejovok neki-mondta is, szoval meg akar szerezni, nem feltetlen kapcsolatra

2020. júl. 20. 17:35
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Azért ez a "biztos lesz szex" duma pretty funny.
2020. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Hat azert azt is tegyük hozza hogy Szandit par napja ismered szoval neki sokkal konnyebb temat felhoznia mint livianak aki mar majdnem egy eve ismer.
2020. júl. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!