Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz bekövetni valakit akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz bekövetni valakit akivel csak egyszer találkoztam?

Figyelt kérdés
A hétvégén voltunk pár barátnőmmel evezni és utolsó esze amikor kiültünk ült mellettünk egy fiú társaság (előtte már láttuk őket mert egy hete ott voltak) és az egyikőjük nagyon nézett nem tudom hogy engem vagy valaki mást de minket nézett és egy kis idő múlva oda ültek hozzánk és beszéltem az egyikőjükkel (nem aki nézett) és megtudtam pár dolgot róluk csak a vezeték nevét nem egyikőjüknek sem és később beszéltem azzal a sráccal is aki nézett és elég szimpatikus volt de a lényeg hogy másnap kutakodtam egy kicsit és megtaláltam az instagramját és szerintetek gáz lenne ha bekövetném? Esetleg ram irna vagy kirohogne a barátaival?

2020. júl. 21. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kövesd be nyugodtan
2020. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
nem csinálna semmit. boastolnád az egóját. kövesd be, ha akarod, nem lesz gáz.
2020. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kövesd be.
2020. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!