Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet a viselkedése?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet a viselkedése?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy jó ideje beszélgetünk Facebookon. A kijelentése szerint nem akar barátot, már mint kapcsolatot. Még nem volt barátja, de egy darabig nem is akar. Ezért egyfajta fiú-lány, vagy lány-fiú barátság van köztünk. Ezt így el is fogadtam, csak néha elgondolkodtató az amiket csinál. Képeket küld magáról és kikéri a véleményemet hogy milyen. Meg szíveket küld, meg néha beceneveket ad. Ez egy komoly kérdés. Trollok kérem kíméljenek.

2020. júl. 22. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem még ő se tudja mit akar igazán. Találkoztatok már?
2020. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Valószínű “barátság extrákkal” gondoloja a dolgot.
2020. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen típusú lány vagyok és a fiúk néha félre is értik. Igaz, hogy én képeket nem szoktam küldeni, de nem feltétlenül jelenti azt, hogy biztosra akar tőled valamit.
2020. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar kapcsolatot, viszont azt akarja hogy ott legyél a közelében, mert valószínűleg pozitív megerősítéseket kap tőled. Biztos tudja hogy tetszik neked, és jól esik neki, amikor megdicséred a képeit.

De ebből még nem következik az, hogy bármit is akarna tőled, szerintem.

2020. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!