Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érez még valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez még valamit irántam?

Figyelt kérdés
Fogadtam az egyik exemel hogy ha ki békül azzokal a bizonyos személyekkel akkor nem csókolom meg de ha nem békül ki velük akkor meg kell csókolnom.Na de most én bíztam abban hogy kétszínűek úgyis ki békülnek és újra puszi pajtások lesznek, na de nem így lett. Ezt az ötletet hogy fogadjunk egy csókban ő hozta.Szerintetek van valami szándéka velem?

2020. júl. 23. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem az egészet
2020. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van egy exem akivel fogadtam egy csókba, és elég furán viselkedik ez a lenyege
2020. júl. 25. 13:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Exel nem foglalkozunk.
2020. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ő egy olyan ex akivel úgymond meg éri mert ő normális és el mondott mindent hogy miért szakitott stb
2020. júl. 27. 01:34
 5/8 anonim válasza:
81%

Játszik veled egy picit szerintem, de nézd a jó oldalát:

1. Jó benne, mivel beveszed.

2. Egy ideig boldog leszel..Aztán majd szakítotok megint :D

2020. aug. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem veszem be:) te nagyon félre értettél akkor valamit 🙈csak fogadtunk egy csókba meg furán viselkedik. Senki nem mondta hogy hiszek neki hogy szeret 😁
2020. aug. 17. 13:36
 7/8 anonim válasza:
Ha nem hinnél benne hogy szeret ezt most nem kérdeznéd meg, főleg nem itt.
2020. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pedig nem hiszek neki:) a szívem más felé húz és ez így van jól😁
2020. aug. 24. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!