Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak a burkolt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak a burkolt visszautasításra?

Figyelt kérdés

Végül nem tűnik úgy, hogy akarna találkozni a srác akivel már jó ideje beszélek online, pedig én nagyon megkedveltem őt.

Bánt az érdeklődés hiánya, és hogy nem akar jobban megismerni.. erre hogyan kell reagálni? Kitöröljem mindenhonnan és felejtsem el, vagy kérdezzek rá, hogy miért nem kedvel?

17/l



2020. júl. 26. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rákérdezhetsz, de hidd el az ilyenek úgy sem fogják kimondani. Velem is volt ilyen nemrégiben, inkább kitöröltem a beszélgetést és nem kerestem többet.
2020. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Dekár:(

Pedig azt hittem hogy ő is kedvel, csak félénk a találkozás miatt

2020. júl. 26. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Gondold végig, neked hogyan reagálta le a legutóbbi srác, akivel így viselkedtél, és te is tegyél úgy.
2020. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lányok csinálják ugyanezt, már annyi volt hogy nem is tudok csalódni 😂

Lépj túp rajta, ő vesztett többet, nem te ezek szerint. Ha ezt komolyan is gondolod, akkor nyert ügyed van 😁

19/F

2020. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

#2

Kedves kérdező, most melyik jobb?


Ha annyira félénk, szorongó, defektes, beszari, hogy egy csinos csajt hosszú online beszélgetés után nem akar megismerni?


Vagy ha nem kedvel?


Számomra teljesen mindegy, hogy melyik az igazi indok, a srác felejtős.


23L

2020. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Igen, teljesen igazad van. Régóta várok ilyén fejbekólintós, jogos válaszra. Köszönöm szépen
2020. júl. 26. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!