Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan,hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan,hogy egy csaj azért nem ír vissza,mert még sosem beszélt veletek előtte?

Figyelt kérdés
Ráírtam egy volt évfolyamtársamra,idén érettségiztünk.Tetszik külsőre,meg amúgy értelmes lány úgy az eddig hallott kritikák alapján.Visszahúzódó is egyben.A lényeg,hogy fb-n nem jelölt vissza,Messengeren meg írtam neki annyit,hogy "Szia!:)",de nem írt rá vissza semmit.A lényeg,hogy még sosem beszélgettünk,max. látásból tudjuk egymásról,hogy ki a másik.Szóval nem is ismeri a személyiségemet meg semmi.Illetve nem tudom közrejátszhat e az,hogy facebookon nincs profilképem.Sokak szerint igen.Amúgy majdnem egy hónapja írtam neki.Azóta semmi.Engedélykérésekbe vagyok alapból.Ez betudható annak,hogy nem ismerjük egymást?Egyébként arra gondoltam,ha látom utcán,akkor majd megszólítom vagy valami."Szia,xy!Mi újság?"Szerintetek?19/F

2020. júl. 29. 01:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy a levélszemétbe/kéretlenbe került az üzid, mert nem ismerősöd. Ha nem ismer egyébként pl.:névről, és nincs fotód se, még jó, hogy nem igazol vissza. Kèszíts egy szupi fotót, töröld a jelölést és jelöld újra:)
2020. júl. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Vagy nem erdekled.

Élőben nem tudsz?

2020. júl. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Miért írna vissza egy random fazonnak, akivel előtte évekig csak látásból ismerték egymást?
2020. júl. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Miért is írna vissza annak, akit többször látott már - és csak annyi mondanivalója van, hogy "szia"?
2020. júl. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Én nem is értem, miért írna vissza olyannak, akit nem ismer...
2020. júl. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Még annyit tennék hozzá, hogy egyébként én az engedélykéréses messenger üzeneteket rendre észre se veszem.
2020. júl. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Alapvetően ha egy lány nem is ismer de kép alapján bejössz neki akkor egyértelműen visszaír és hajlandó lesz veled kommunikálni. Ha viszont nem jössz be neki akkor lehetsz akármilyen rendes, kedves, udvarias, ápolt, humoros meg minden szar akkor sem lesz hajlandó megismerni, nem lesz nyitott feléd. Kevesen vissza írnak, de le is ráznak majd, a többi pedig válaszra sem fog méltatni. Sajnos ez tapasztalat, ez így van.

Tehát egyetértek az elsővel, csinálj egy jó képet és kezd elölről. Nyilván nem fog szóba állni egy olyannal akinek nincs profilképe, hiszen napjainkban nagyon sok a kamu profil, átverés, stb.

Illetve személyesen egyszerűbb lehet a dolog, hiszen ott nem tudja azt megcsinálni, hogy leláttamozza és nem válaszol. De egyébként igen, online kicsit nehezebb a dolog.

2020. júl. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Lehet a neved nem tudja es kep nelkul nem ismer fel. Nem is ertem egy sima kepet miert nagy dolog kirakni?



En sem irnek vissza egy olyannak akirol azt sem tudom ki. Viszont ha lenne kepe es szimpatikusnak tunne, adnek neki esélyt.

2020. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Szóval ráírtál, hogy szia. Hm. Épületes társalgás...
2020. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Miquel. Igazad van.Megjegyzem nem ezt akartam írni,mármint nem csak ezt.Egy haverom mondta,hogy ennyi bőven elég elsőre.
2020. júl. 30. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!