Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnetek egy kerekesszéke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnetek egy kerekesszékessel?

Figyelt kérdés

Illetve az is érdekelne, hogy mit szólnátok hozzá, hogyha beszélgetések vele neten, és csak az elő talinál derül ki (nem mondja el online).


Nyilván ez vonatkozhat más betegségekre, stb.



2020. júl. 29. 20:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, nekem feltétlen kerekesszékes pár kell
Nem, mert akadály, de ha már kapcsolatban vagyok vele, akkor nem hagynám el e miatt
Mindegy, de ha választanom kéne, akkor inkább nem kerekesszékest
Mindegy
Nem, mert akadály, és elhagynám
99 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
aha
2020. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nem ezen múlik. Persze ne hazudjon, az már kizáró ok, de maga a hazugság, nem az hogy valami baja van.
2020. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
87%
Szerintem ezt még az első találkozás előtt el kéne mondani az illetőnek, mert elég nagy meglepetés lehet neki és nem biztos, hogy úgy tudná kezelni a helyzetet ahogy kell. :) Egyébként nem befolyásoló tényező.
2020. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha ilyen helyzetben lennék, azért szeretnék jobban “rákészülni”.. Nagyon nem tetszene ha az élő találkozón derülne ki a dolog. Különben nem feltétlen lenne vele bajom, de azért egy ilyen fontos dolgot illene közölni a partnerrel.
2020. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Sajnálom, de kerekesszékessel nem jönnék össze. F
2020. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért szeretném, ha első tali előtt szólna. Mármint nem lenne túl előnyös, ha mondjuk közös programnak betervezem, hogy mondjuk menjünk erdőbe fára mászni, és aztán ott kiderül, hogy az bizony nem csak a tériszonyom miatt nem fog menni. De nem tudom, hogy összejönnék-e vele. Még nem voltam ilyen helyzetben
2020. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha egyébként szimpatikus, ez nem lenne kizáró ok. Az viszont kellemetlenül érintene, ha már csak a találkozáskor derül ki. Már csak azért is, mert adott esetben ez igen fontos tényező lehet abban, hova és milyen randit szervezzen az ember.
2020. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Miért nincs "igen, nem ez számít" opció?
2020. júl. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Nálam nem lenne zavaró tényező, de azért rosszul esne, ha nem mondaná el első tali előtt. Egyrészt a bizalom miatt, másrészt mert akkor tudnék készülni, és pl. nem hosszú újút veszek fel, mert lehet fel kell húzni az aluljáró lépcsőn, ami egy kemény folyamat és beleizzadnék. :D
2020. júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
En nem jonnek vele ossze, mert engem zavarna. De legalabb nem allok be az alszenteskedok soraba.
2020. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!