Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, akit zavar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akit zavar, hogy teljesen tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanra gondolok, akit még sosem csókolt meg senki, nem tud jól csókolózni, nem nézett rá fiú vagy pasi úgy.

2020. aug. 4. 11:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Én 18 vagyok, engem valamilyen szinten zavar, persze, de nem pörgök rá.
2020. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Én most leszek 18, engem zavar egy kicsit ez a tapasztalatlanság, de el tudom fogadni. Ettől nem fogom rosszul érezni magam. Valakinek pont ez fog tetszeni, hogy ő lehet nekem az legelső
2020. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom akkor most mennek a priavátok, hogy a kérdező majd segít tapasztalatot szerezni. xd
2020. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%
Zavart, megoldottam.
2020. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Ennyit barátot kell szerezni és lesz😂

2020. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Engem is zavar, de főként azért, mert a barátaim mind rendelkeznek már ezekkel a tapasztalatokkal, s rossz, hogy nem igazán tudok azonosulni velük ilyen téren, illetve én sem tudok nekik mesélni erről.

Azt azért nem mondanám, hogy nem néznek rám “úgy”. Nem azért nem volt még senkim, mert nem kellettem senkinek. 20/L

2020. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Csak azért zavar, mert szeretnék minél jobb lenni, és nem akarom hogy amiatt ábránduljon ki belőlem valaki, mert ügyetlen vagyok
2020. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól kell választani párt és semmi zavaró nem lesz a tapasztalatlanságban. Mi srácok amúgy is szeretünk fölényben lenni és szépen bevezetni a másikat is dolgokba. Persze csak amiket szintén akar ő is.
2020. aug. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
En 25 eves koromige se fekudtem senkivel. Elotte persze voltak smarolasok meg pettingek, de baratno nem volt. Kerdezo: fiu vagy lany vagy? Sztem ha egy lanyt zavar ha a masik fel tapasztalatlan, akkor hagyd ott, nem er annyit. Egyebkent nalam az elso lefekves olyan volt h a csaj 1 evvel volt fiatalabb, de max 3 csavoval ha lefekudt elotte. Szoval nem ereztem magam gaznak. Gyakoas es tapasztalatszerzesen mulik az egesz.
2020. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Valamilyen szinten, de nem akarom sürgetni a dolgokat, mert annál rosszabb.
2020. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!