Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok maradi, vagy 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok maradi, vagy 17 évesen nekem is 12-14 éves általános iskolásokkal kellett volna kezdenem?

Figyelt kérdés
Igazából tudom a választ a kérdésemre, de annyira nem értem a korombelieket sokszor, az ilyenek még sosem láttak NŐT, vagy mi? Ennyi idősen már rég a huszonéves lányokat kéne fűzögetni, nem áltsulis pisiseket, akik azt sem tudják sokszor, hogy melyik chipset vegyék meg a boltból, de gondolom őket könnyű felszedni. És akkor itt jön az, hogy egyesek ezt még teljesen normálisnak tartják, sok hülye szülő meg még engedi is, mikor az ilyen "kapcsolatok" 99,9999%-ban úgy is csak kihasználásról szólnak.

2020. aug. 11. 23:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Haver, még a 20+ évesek is ezt csinálják.. Amikor meg megmondtam a fraknót levoltam pontozva.. Beteg világot élünk, ezek a faszik meg agyi szinten egy 14 éves szintjén állnak. Ezért kezdenek ki velük.
2020. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%

Na, megjelentek azok a nethuszárok, akiknek egyetlen örömük az életben, hogy mások életében vájkáljanak.

Foglalkozzatok inkább a saját életetekkel! Hogy más kit szeret, vagy kire veri a lompost, az meg nem a ti dolgotok.

2020. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
#4 Szóval azt mondod h jobb pedónak lenni.. Érdekes... Szerintem egy érett nő után még mindig jobb "koslatni" mint egy 14 éves lányocska után aki semmit se tud még az életről. :)
2020. aug. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#7 Tévedsz, egészen más ha 2 szexre szellemileg, testileg és lelkileg teljesen érett ember szexel, de nem is vártam, hogy megértsd.
2020. aug. 12. 00:39
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
#9 Látom, neked sem erősséged az emberek ismerete. Nem egyszer nem is 2x probálták a húgomat belerángatni ilyen kapcsolatba. Egy 14-15 éves gyerek olyan szinten befolyásolható hogy te el sem tudod képzelni.. Attól hogy dugsz 14-15 évesen rohadtul nem azt jelenti h érett lány vagy.. :DD
2020. aug. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
#8: Lehet, hogy neked nem tetszik, de ennek köze nincs a pedofíliához. Innentől kezdve értelmetlen, amit írsz. Te, meg az életről való hatalmas tudásod.. amikor még a szavak jelentését sem ismered. Nevetséges. Inkább tegyél be egy poreszt, és verd ki rá, többre megyünk vele.
2020. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
52%
#10: Bocs, hogy beleszólok, igazad van, de te nem vagy teljesen érett ember.
2020. aug. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Látod kérdező, erről beszéltem.:DDD Ilyen felfogása van itt az embereknek. Ne is próbáld megérteni őket. Engem is olyan idiótának képzelnek aki nem tudja mit jelent a Pedofília szó.. :DD Értem én hogy betöltötte a 14 éves kort. De nem normális h egy huszonpár éves csávó egy 14 évesre hajt. :DD
2020. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Itt a baj nem velem van emberek, itt a baj veletek van. Igen, még mindig TELJESEN más, ha egy 17 éves szexel egy 22 évessel és fordítva, és TELJESEN más ha egy 17 éves egy 14 évessel, de azzal a csöppnyi eszetekkel ezt úgysem érthetitek.
2020. aug. 12. 00:50
 10/22 A kérdező kommentje:
Majd térjünk erre a kérdésre vissza akkor ha majd lesz gyereketek, talán akkor majd kicsit érettebben fogtok tudni hozzá állni a dolgokhoz, most még tini fejjel ez nem fog menni.
2020. aug. 12. 00:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!