Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont ilyet hord?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont ilyet hord?

Figyelt kérdés
A lánnyal, akivel ismerkedünk, a mai randi keretében strandon voltunk. Szex még nincs köztünk. Boxer fazonú bikinialsót hordott (aminek olyan kis szárai is vannak). Lányok, ti milyen okokból hordanátok ilyet? Elképzelhető, hogy a sohasem borotvált szőrzetét fedi így el (még bikinivonal sem rendezett)?

2020. aug. 13. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

-Mert neki az kényelmes?

-Mert nem érzi elég szépnek a fenekét?

-Mert neki ez tetszik?

-Mert ilyett vettek neki a szülei?

-Mert nem volt kedve borotválni?

-Mert ez praktikus számára?


Ezek csak ötletek, de az első tipp a legvalószínűbb, nem tudhatjuk.

2020. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Azért hord olyat, nert neki az tetszik, az a kényelmes. Az égegyadta világon semmi közód hozzá, mindenki azt hordja, ami kényelmes és tetszik neki
2020. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Azert vette fel azt mert az tetszett neki és nem akart 15 ezezerert venni egy szamodra megfelelő fürdőruhat, csak hogy ne legyenek hülye tévkepzeteid.

De amúgy gondolkozzal, szerinted csak azert venne egy ilyen bugyit hogy ne latszódjon a szőre, miközben 2 perc leborotvalni?

2020. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
95%
Sokféle oka lehet, akár még a szőrtelenítés hiánya is. Ha még egyáltalán nem éltek szexuális életet (dehát azt sem tudod, hogy mennyire szőrös odalent :D) akkor minek borotválja szegény pár naponta? Ha épp nincs szex az életemben én is meg szoktam hegyni természetesre, nem kínzom a bőröm a borotvával meg a kipattogzással. Ilyenkor jó elfedni a boxerrel a kíváncsi szemek elől. :) De még az is lehet, hogy a strand kedvéért rendbe tette a bikinivonalát, csak reggelre kipattogzott neki és ezért "eldugta" előled. Számos oka lehet, akár teljesen egyszerű is, de amíg nem nem vagytok olyan viszonyban, nem sok közöd van ahhoz hogy a bugyijában hogyan hordja a dolgait. :)
2020. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért hordok ilyet, mert kényelmesebb, nincs fehérneműbenvagyok-érzésem, és bikinivonal borotválása után kipattogzik a bőröm és csúnya, a boxeresben meg ez nem látszik. Sokkal kényelmesebb is. Nekem konkrétan férfi fürdőboxerem van, mert nőiben nem találtam, de nem is látszik rajta, hogy férfi :D
2020. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyet hordok, mert nekem ez tetszik, nem túl minndenapos. Előnyei, hogy nem látszik belőle ki a fenekem (azt nem szeretem, hogyha nagyon kivan), és igen, így a szőrtelenítéssel sem kell bajlódni.
2020. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!