Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen profilképet csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen profilképet csináljak?

Figyelt kérdés

Főként 20 év körüli lányok véleménye érdekel.

Szóval új profilképet szeretnék, csak nem tudom hogy milyet kellene, ami a korombeli lányoknak bejön, illetve szerintük úgy jól néz ki? Szóval nem valami "befeszítős" képet szeretnék hanem egy normális profilképet, ami jól néz ki, milyen beállás, stb. Valaki ötlet?



2020. aug. 24. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ne otthon csináld a szobában, hanem valami nyilvános helyen, pl. egy kávézó teraszán, természetben stb! Öltözz fel normálisan, legyél ápolt, vedd le a napszemüveged, ne lógjon a fülhallgató a füledből, és gondolj valami viccesre! Ne vágj direkt béna arcokat, ne grimaszolj! Inkább kicsit felülnézetből fényképezz, mint alulnézetből! Kb. ennyi.
2020. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-eshez kiegészítésként: Azoknak a lányoknak a szemével nézd az elkészült képeket, akiknek az érdeklődését szeretnéd felkelteni - azaz nem a "korodbeli lányoknak" úgy általában kell, hogy tessék, hanem azon belül azoknak, akiket te vonzónak tartasz.

Ha pl. egy menő sportkocsi előtt pózolsz, akkor értelemszerűen azok a lányok fognak téged "jobbrahúzni", akiknek a menő kocsik jönnek be. Ha olyan nőkkel szeretnél ismerkedni, akik szeretnek túrázni, akkor túra közben fotózd magad.

2020. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is kocsis képre gondoltam :D

Csak a beállás még nem tudom, hogyan lenne jó, zsebbe tett kézzel is látok ilyeneket meg karba tett kézzel is :DD

2020. aug. 25. 11:26
 4/6 Salilala ***** válasza:
100%
Támaszkodj rá a kocsira ;)
2020. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Arra gondoltam én is, karba tett kézzel nekitámaszkodni :)
2020. szept. 4. 19:13
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a kocsival pózolás eléggé béna. Sokkal előnyösebb és spontánabb egy laza, könnyed, belemosolygós kép, ami téged tükröz.
2020. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!