Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire jelentene problémát egy 26 éves pasival ismerkedni? Nem feltétlenül szerelmi, hanem akár csak barátkozási szinten.

Figyelt kérdés

2020. aug. 26. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Erre én is kiváncsi vagyok.
2020. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
75%

Nem jelentene problémát. Mindig is az idősebb pasikat szerettem.

19/L

2020. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
82%
Nekem kicsit zavarbaejtő lenne az elején, mivel nem nagyon szoktam nálam ennyivel idősebb emberekkel ismerkedni, de ez tényleg csak a szokatlanság miatt van, alapvetően nem zavarna, nyitott vagyok rá. 18L
2020. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Én imádom az idősebb férfiakat. Simán barátkoznék egy 26 évessel.

16/L

2020. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

16 évesen te ne barátkozgass 26 évesekkel, és a lányoknak a 0-24 megszólalásai "az idősebb pasikat szeretem" Ez vagy trend, hogy MENŐBBEK mert dolgoznak, vesznek neked minden sz*rt vagy csak menő hogy foglalkoznak veled idősebbek, ezáltal érettebbnek akarsz tűnni. A helyes látásmódnak úgy kéne szólnia hogy megvagytok a nálatok 1-2 évvel fiatalabbakkal is de az idősebbekkel is.

17 éves fiú vagyok, a baráti körömben 14-25 ig vannak emberek, és nem feltétlen van több esze az idősebbeknek egyáltalán.

Valamint ha egy 28 éves pasi tini lányokra bukik, az általában azért van mert a saját korosztályához ő úgy érzi nem ér fel (önbizalomhiány, nem tud beilleszkedni) és hátha a lentebbi korosztályokba elfogadják/menőnek hiszik.

Ezzel magad minősíted kérdező.

Egyébként ha nekem egy csaj azt mondja hogy "ő direkt idősebb pasit akar" nálam már el ásta magát (főleg ha nálam fiatalabb 15-16)

Ugyanúgy el tudok beszélgetni egy 15 éves lánnyal értelmesen (már amelyikkel) mint egy 20+-ossal, exem is 20 éves.

2020. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
#5 azért nekem sem lenne gond elásni magam egy olyannál, aki így kiakad mert a lányok idősebb pasit akarnak. Mondok példát. Én az egyetem után rövid időn belül (1-2 év) szeretnék venni egy saját házat, aztán lassacskán elgondolkodni a családalapításon. A párom 4 évvel idősebb nálam, mégis ugyanígy gondolja a dolgokat. Hogy most még élni akar, bőven elég lesz akkor ház, amikor én végzek a sulival, pedig ő már dolgozik. Na most egy velem egyidős pasi mire ugyan ide jut agyban, addigra én már családot szeretnék. Nekem pl kizáró ok lenne emiatt egy tőlem egy évvel fiatalabb pasi is.
2020. aug. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Párom pont 26 éves, én 19 vagyok
2020. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem tök mindegy hány éves. Szeretitek egymást vagy nem??? Ez itt a kérdés. Egyik haveromnak 8 ével fiatalabb csaja van, a legjobb barátomnak 3 ével idősebb a csaja mégis szeretik egymást és együtt vannak! Ezt az idősebbekre buknak a csajok jelenséget hívják George Clooney effektusnak és tényleg van de majnem elhanyagolható!
2020. szept. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
16/l vagyok, viszont több nálam jóval idősebb barátom is van. Persze velük nem olyan barátságot ápolok, mint a velem egykorúakkal, és épp ezért nekem szinte elképzelhetetlen az, hogy járjak egy 26 éves pasival. (De valszeg ez csak addig lesz ilyen amíg felnövök/éretebb leszek)
2020. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Barátkozás ismerkedés céljából, simán, jólesik beszélgetni idősebb emberekkel, akiknek kicsit több rálátása van az életre mint most nekem 18/L

(Bármilyen romantikus érzelmi töltet nélkül értem ezt, nem akarok kolonc lenni senki nyakán, semmilyen értelemben)

2020. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!