Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányinger a nagy érzelmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányinger a nagy érzelmi változásoktól?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan fajta lány vagyok, aki nem igazán bírja a változásokat, és hajlamos vagyok dolgokat túl komolyan venni.

Gondolok itt arra, hogy amikor egy fiú közeledni próbál felém, én teljesen beparázok, és hányingerem lesz. Nem olyan régen egészen addig voltam rosszul, amíg egy sráccal beszéltem.

Én vagyok az egyedüli, akivel ilyen fordul elő mindig? Mi segíthet?



2020. szept. 9. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha reggel utaznom kell valahova , rögtön hányingerem lessz.

Mint most is.

2020. szept. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem konkrétan hányinger, de ha olyannal beszéltem, akiért oda voltam, akkor igen, volt hasonló érzésem
2020. szept. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmi változások jellemzően hormonok felszabadulásával járnak, amik kiválthatnak ilyet is. Sokszor kell részt venned ilyen helyzetekben, hogy megszokd ezeket. :)
2020. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ételmérgezés, vagy stressz?


Gyakorlatilag bárki hányhat, kortól és nemtől függetlenül. A nők és a kisgyerekek könnyebben hánynak, mint ahogyan azok is, akik refluxbetegséggel küzdenek. Emellett tudni érdemes azt is, hogy e problémának van néhány speciális típusa. A cikk folytatódik!

A fertőző betegségek sokszor okozhatnak hányingert, akár az emésztőrendszert, akár az idegrendszert érintik. A betegségek közül az ételmérgezés egyik legjellegzetesebb tünete a hányinger, illetve az azt követő hányás, ugyanis a szervezetünk próbál minél gyorsabban megszabadulni a betegséget okozó romlott ételtől. A stressz, a pánikbetegség, a szorongás is okozhat hányingert. Számos gyógyszer, az alkohol, a sugár- és kemoterápia is állhat a hányinger hátterében.

2020. szept. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 😊
2020. szept. 12. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!