Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most mi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi?

Figyelt kérdés

Letiltottam a csajt hónapokkal ezelőtt. Amikor ez történt, akkor már hetek óta nem beszéltünk egymással. Most feloldottam és beszélgetést kezdeményeztem vele. Ő szóvá tette a tiltást, de én azt hittem, hogy nem tudott róla. Pár napja, nem mondom, hogy összekaptunk, de valami olyasmi és ő azóta ignorál. Úgy értem, hogy nem tiltott le, de az üzeneteimet szépen figyelmen kívül hagyja, el sem olvassa. A kéretlen tartalom közé kerülhetett.


Biztos, hogy megsértődött! Makacs, önfejű csaj, akinek mindig igaza van és mindent ő tud jobban. Szóval most fordult a kocka úgymond.

De azzal az erővel le is tilthatott volna. Mivel jobb az, hogy ignorál?


HAAA pedig már a tiltás előtt sem beszélgettünk, akkor hogy jött rá és miért érdekelte?

+

Most a valóéletben is úgy fest, hogy kerül

engem.



2020. szept. 9. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom mi a baj ezzel, eddig te szartad le őt, most meg ő téged.


Szerintem kicsit humánusabb ha nem tilt te, mert ez olyan mintha csak nem nézte volna meg az üzidet, ha letilt, és te rákeresel, nem fogod megtalálni, innen tudta meg ő is hogy te letiltottad.


Próbáld személyesen megbeszélni vele, úgyse fog addig visszaírni.

2020. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kösz a választ!

12:00 :)


Na és miért keresett rám?

2020. szept. 9. 12:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért jobb neki hogy nem tilt le mert érzi és tudja hogy ez idegesít téged.
2020. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, talán még mindig érdekled. Nem tudom min vesztetek össze, vagy miért tiltottad le, de én csak erre tudok gondolni.
2020. szept. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Gyerekes vagy. Pont.
2020. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha te letiltottad, az azt jelenti, hogy nem akarod vele a kapcsolatot. Akkor minek folytatnád???????
2020. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Honnan vetted hogy ha letiltod hónapokra nem veszi észre? Mert ha 2 órára akkor még talán. Amúgyis miért tiltottad? Ha nem volt oka jó hogy rákérdez. Ok nélkül nem tiltogatunk senkit. Ha letiltana akkor kb lezárná a dolgot.
2020. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tiltott le mert ez így jobban bosszant téged. Nem tudom érdekel-e ez a csaj téged? Ha igen miért tiltottad le? Ha úgy érzed és lehetséges beszélj vele személyesen.
2020. szept. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!