Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A féltékenység utalhat tetszés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékenység utalhat tetszésre/szerelemre?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, több, mint egy éve ismerjük egymást, jóban vagyunk, dumálunk, de ennyi. Annak ellenére, hogy tök más személyiségek vagyunk, ritkán, de fölmerült bennem, hogy mi lenne, ha több lenne? Minap mutatta nekem, hogy egy srác, akit egy társaságban nem rég ismert meg, ráírt egy tök random kérdéssel, és, hogy mégis erre mit válaszoljon. Egyrészt azt éreztem magamban, hogy miért ír rá, majd azt kezdtem el nézegetni, hogy neki ír-e még, és, ha igen, akkor meddig és miért?

Ez a részemről vajon egy sima önzés, mert úgy érzem, hogy, bár nincs itt az ideje, hogy bepróbálkozzak nála, de azért másé se legyen, vagy tudat alatti jele annak, hogy féltékeny vagyok, mert mégis feletébb imponál nekem, és épp itt lenne az ideje?

Egyatalán kialakulhat-e barátságból szerelem?



2020. szept. 13. 04:05
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Hasonló helyzetben vagyok, mint te. Egyik legjobb barátom kezdett el "úgy" is érdekelni. Régebben ő többször is többet akart, de én mindig visszautasítottam, most meg már valószínűleg feladta, és más lányoknak csapja a szelet, akikre sajnos nagyon féltékeny tudok lenni. :/

Másik legjobb barátom, aki "úgy" nem izgat, nyugodtan udvarolhat bárkinek, nem zavar.


Tudom, hogy mindenki más, és lehet, hogy nálad mást jelrnt a féltékenység, de nálam ezt, gondoltam, hátha tudsz következtetéseket levonni így, hogy nem te vagy az egyedüli ellenkező nemű barátjára féltékeny. :)

2020. szept. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Egy kamasz evolúciós okokból mindent magának akar. Akkor is, ha tulajdonképpen semmi szüksége rá. Egyszerűen így van berendezve.
2020. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez inkább szerelem barátságból sokszor lesz szerelem. Ezért természetes reakció ha mástól félted.
2020. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!