Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó az ha az embernek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó az ha az embernek van csaja? Jó érzés? Főleg úgy, hogy van már gyerekük? 22 évesekre gondolok.

Figyelt kérdés

Vagy sokszor inkább csak a gond van vele?


A kérdésemre válaszoljatok ha lehet.



2020. szept. 16. 11:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Tehát van egy párkapcsolat, aztán később bepotyan egy gyerek is. Mi játszodik le a fejébe egy fiúnak?


Valahogy nem tudom úgy elképzelni hogy ez boldog kapcsolat lehet.


Legalábbis ismerek ilyen embert, hát nem látszik túl boldognak.

2020. szept. 16. 11:52
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy megbánta? Rájött hogy az életét elb**szta feleslegesen stb.
2020. szept. 16. 11:53
 3/13 anonim válasza:
70%
Ha a megfelelő nőnek csinálsz gyermeket, akkor jó. Ha nem, akkor elasztad az életed.
2020. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy van egy párkapcsolat több éve együtt vannak. De unalmasnak találja a párkapcsolatát (gondolom ez szokott látszodni az illetőn??? Vagy nem? Aztán becsúszik egy gyerek (nem várt gyerek/az egyik akarta a másik nem) aztán az egyik fél megbánta ezt a kapcsolatot, unalmasnak tartsa stb. És rájött, hogy lezárult egy korszak, elbszta az életét.
2020. szept. 16. 12:06
 5/13 A kérdező kommentje:

A másik kérdés: Ha van egy párkapcsolat, és jól működik akkor azt egy kivűl álló is megtudja itélni? Pl hogy mindegyik boldog, kiegyensúlyozott, tehát ezt látni lehet?



Illetve ha van egy kapcsolat tegyük fel a lány az kiegyensúlyozott, látszólag boldog stb. De mondjuk a férfi olyan boldogtalannak tűnik, szóval olyan semmi arca van stb. Akkor az azt jelenti hogy tulajdonképpen ami van kapcsolata azt megbánta hogy már nem független? Nem csinálhatja azt amit eddig?

2020. szept. 16. 12:11
 6/13 A kérdező kommentje:
?????
2020. szept. 16. 12:12
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Lehet boldog, ha mindketten akarták és nem kényszerből lett, vagy csak nemtörődömségből megtartották. Szerintem akkor lehet jó, ha már volt mindkettejüknek előtte kapcsolata, tapasztalat mással is. Tehát nem 14 éves koruktól együtt vannak.

Vannak olyanok, akik már huszonévesen érettebbek és tudják, hogy mit akarnak. Én mondjuk nem voltam ilyen, még gyereknek éreztem magam. De nekem akkor is tetszett, kicsit irigykedtem is, hogy van aki már húszas évei első felében megtalálja a párját és családot alapítanak. Persze vannak rossz példák is. De én ismerek sok olyat is, akik együtt is maradtak hosszú távon és működik rendesen a kapcsolat.

2020. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De engem most az érdekel amit írtam.
2020. szept. 16. 12:35
 9/13 anonim válasza:
80%
Látszatból sose indulj ki. A boldognak tűnő lány lehet boldogtalan. És fordítva.
2020. szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem.
2020. szept. 16. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!