Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért nem ír vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Ramirt ő, dumáltunk, tok gyorsan válaszolt most kérdeztem tőle vmi és egy napja nézte meg és nem képes válaszolni.... Ilyet minek csinálnak a fiúk? Amúgy egy éve ismerjük egymást személyesen, többet dumáltunk eloben, de akkor iss, felidegesit ha valaki ilyen módon ignoral.. 18L 21F

2020. szept. 21. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt jó kérdés vagy már nem akart veled beszélni.
2020. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
69%
Kérdezd meg tőle élőben, vagy chaten ismét.
2020. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

"Na mi az, ennyire rosszat kérdeztem? :D"

"Bocsi ha ez érzékeny téma"

"Bocsi, remélem nem volt túl személyes a kérdés"


Ilyesmit írj neki, attól függően mit kérdeztél tőle.

Velem is előfordult már, hogy épp csak megnézni volt időm, aztán mások is írtak és lentebb került. Utána meg csak napokkal később jutott eszembe, hogy nem válaszoltam.

2020. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy idióta
2020. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy csak azért gondolom furanak mert ez a srác teljesen oda volt értem. Amúgy meg olyanra kérdeztem rá amiről korábban mesélt nekem, tehát nem hiszem h érzékeny téma, meg amúgy se gondolnám annak
2020. szept. 21. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!