Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha másnap is megcsókolt akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha másnap is megcsókolt akkor annyira nem lehetett rossz?

Figyelt kérdés
Kicsit becsipve volt az első csókom egy buliban, valószínűleg irtó bena lehetettem és reggel azon gondolkodtam h mennyire lehetett szar a srácnak, de később aznap is megcsókolt már jozanon. Ezek szerint lehet nem volt olyan szar és fél se tűnt neki h nekem az volt az első?

2020. szept. 22. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Vagy ez a perverziója, hogy szeret szenvedni. Ki tudja?
2020. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Béna/nem béna de legalább hagyod magad, és nem kell érte tepernie.
2020. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stark2000 ***** válasza:
79%
Azért csak úgy akárkivel jobb esetben nem csókolózik az ember. Valószínű vonzódik hozzád, ha másnap is megcsókolt.
2020. szept. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
alád nyulkált nyilván ..
2020. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
84%
Az első mindenkinek kicsit esetlenül sikerül. Ha szeret téged, akkor ő is szeretni fogja és te fogsz neki számítani. Szerintem ő is érez valamit, máskülönben nem közeledett volna másodszor is. :)
2020. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!