Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác egy éve átvert, a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác egy éve átvert, a haverjai pedig utána többször is kiröhögtek, akkor ti hogyan viselkednétek ezek után velük, ha "nyomulni próbálnának"?

Figyelt kérdés
Szürke, dagi, stílustalan kisegérből összeszedtem magam, naponta edzek, új haj, smink, új stílus. Teljesen újjászülettem, sok udvarlóm lett. Újonnan eléggé megbámulnak, köszöngetnek meg minden. Van olyan sejtésem, hogyha összefutunk egy buliban, akkor ott majd nekiállnának hülyíteni. Ti mit tennétek a helyemben, ha például felkérnének táncolni vagy ilyesmi? Belőlük kitelik, nem is értem, hogy tetszhetett az egyikük. Nyilván semmit nem akarok tőlük, de ha bunkón elutasítom őket, abból látni, hogy még mindig fáj, de ha meg úgy csinálok, mintha nem lett volna semmi, az meg olyan mintha ők bármit megtehetnének.
2020. szept. 23. 10:03
 1/3 TR75 ***** válasza:
100%
Szépen megmondanám nekik, hogy a stílusváltással megváltozott az ízlésed és a felfogásod is, és abban számukra nincs hely.
2020. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó, ez nagyon tetszik, köszönöm!
2020. szept. 23. 10:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1es 👍👍👍👍👍

ennél jobbat nehezen lehet írni

2020. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!