Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mennyire szeretnéte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyire szeretnétek egy hosszútávú párkapcsolatot egy fiúval?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Engem csak a hosszú párkapcsolatok érdekelnek.
2020. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Én is csak hosszútávra tervezek
2020. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
én inkább egy lánnyal, de semmi másra nem vágyom jobban, mint egy hosszútávú párkapcsolatra
2020. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lena7 ***** válasza:
98%
Engem is csak a hosszú párkapcsolatok érdekelnek.
2020. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A kérdésbe beleértve házsasságot és gyereket
2020. okt. 8. 09:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#2es vagyok, hogyha olyan jól kijövök valakivel, akkor hajlandó vagyok elkötelezni magam vele.
2020. okt. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én nem szeretnék sem házasságot (szerintem a papír csak kioltja a tüzet), sem gyereket (könnyen befolyásolható vagyok, és nem tudnám egy szisztéma szerint felnevelni, tök ellentmondásos lennék, és szegénynek csak idegi/mentális problémái lennének).

én szerelemben szeretnék élni valakivel.

2020. okt. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávra tervezek én is,hosszútávú párkapcsolatra.
2020. okt. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak hosszútávra tervezek
2020. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mindenki előttem írta: hosszútávút szeretnék, de most nem keresek. Megházasodni nem szeretnék, mert egy bizalmatlansági gesztusnak tartom. Minek kell gyűrű ahhoz, hogy éveken keresztül mondhassam "szeretlek drágám"?

Valamint nem vágyok olyan felhajtásra sem, hogy mindenki minket nézzen és gratuláljon ahhoz "de jó hogy összekötöttétek magatokat micsoda szerelem!"

Ja. Csakhogy az emberek változnak az évek során, és ha ne adj isten már nem olyan a kapcsolatunk akkor is csak fájdalmasabb, meg bonyolultabb a válás. Gyereket max 30-évesen szeretnék vállalni (bár a mai, 18 éves fejemmel minden idegszálam tiltakozik ellene és elképzelhetetlennek tartom...)

Szóval persze, szeretnék hosszú távú kapcsolatot, de ahhoz hogy jó is legyen, ahhoz két ember kell, és nem elég az én elhatározásom (no meg a személyiségem)

2020. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!