Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy mondjam el a legjobb barátnőmnek?(19L)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel pár napja szakított a barátja. Szegény nagyon maga alatt van és én is rosszul éreztem magam mert én hoztam össze őket. A srác közölte vele hogy más lányba szerelmes. Én már pár éve ismerem a fiút mivel gimiben osztálytársak voltunk de sose voltunk többek barátoknál. Nagyon vicces és okos meg nem is néz ki rosszul ezért hoztam össze barátnőmmel.A szakítás még lehet nem is lett volna gond ha ma nem akart volna velem találkozni a srác. Én naivan azt hittem hogy azért keres mert biztos megbánta amit tett és újra összeakar jönni barátnőmmel.Kicsit sem ez történt.Ittunk egy kávét meg beszélgettünk róla milyen az egyetem aztán visszakísért a kocsimhoz majd kinyögte hogy miattam szakított a barátnőmmel.Majdnem szívrohamot kaptam, majd hirtelen megcsókolt. Én ellöktem magamtól majd közöltem vele hogy ha lehet mostanában ne keressen és elmentem. Ezek után nem hagyhatom hogy a barátnőm utána sirjon meg menjen visszakönyörögni magát.Már 3 napja folyamatosan nézi a srác instáját meg snapét és hiába mondtam neki hogy hagyja. Mert ha nem jön össze a lánnyal akibe szerelmes(belém...) akkor ő vissza akarja hódítani.Szerintem éppen most is ezzel próbálozik és már nem tudom mit tegyek.
2020. okt. 11. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp közöld vele, és azt pedig nagyon hangdúlyozd ki hogy szerinted is mekkora seggfej. Nem ismerem a barátnődet, benne van a pakliban hogy ideges lesz vagy talán kicsit megsértődik, hiszen most valószínűleg elég sebezhetőnek érzi magát. (Ha tényleg nagyon jó barátnők vagytok, ezen úgyis túllép) De szerintem azzal tennéd a lehető legjobbat ha elmondod neki.
2020. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a barátnődnek az igazat, de hangsúlyozd azt ki, hogy csak ma találkoztatok, nehogy azt higgye a barátnőd, hogy elárultad, és a háta mögött összejöttél a volt barátjával. Lehet tévesen rád lesz mérges, vagy ilyesmi, de szerintem majd megnyugodik, ha jó barátnők vagytok, akkor egy idő után rá jön, hogy ez nem a te hibád.
2020. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meséld el neki, hogy találkoztál a sráccal, mert azt hitted, hogy rólad lesz szó, de rádnyomult és megcsókolt, te meg faképnél hagytad... Mondd el nyugodtan, hogy nem is érted, hogy lehet ilyen bunkó valaki és már sajnálod, hogy összehoztad őket. (Két nőt össze tud kötni, egy harmadik személy utálata...) :D
2020. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!