Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme fiatalként egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme fiatalként egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Én is fiatal vagyok és kiválóan megvagyok kapcsolat nélkül. Jó persze, néha jó lenne valaki akit szerethetnék, de az ilyen gondolatokat gyorsan el hessegetem. Szerintem fiatalként inkább a tanulásba kellene fektetni az energiát. Arról beszélve hogy nagyon fiatalok ehhez még ennyi idősen az emberek és nagyon korainak tartom. Megbotránkoztatónak tartom, hogy 14 évesek arról irkálnak, hogy csókolózni, meg ölelkezni, meg együtt aludni akarnak és hogy hogyan kell ismerkedni, meg gimnáziumban milyen lányok/fiúk vannak, 16 évesek már orális szexelni akarnak (amit szerintem pláne jóval később kellene, ha kellene), 18 évesen meg már aktív nemi életet élnek egyesek és vannak akik már házasodni akarnak. Szerintem inkább tanulni kellene fiatalként és nem kapcsolatban lenni. Arra bőven mindenki ráér olyan 25 év felett. Miért jó ez? Szerintem nagyon korai is még ennyi idősen és szerintem magamnak is, meg akiket ismerek azoknak is.

2020. okt. 11. 16:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/199 A kérdező kommentje:
Ennyi idősen szerintem még senki nem elég érett egy párkapcsolatra és inkább a szüleivel kellene lenni és rájuk hallgatni, hisz ők azok, akik jót akarnak, hogy később sikeres élete legyen.
2020. okt. 11. 16:23
 2/199 anonim ***** válasza:
100%
Csak hülyítesz minket, ugye? A 14-16 év csak ma számít fiatalnak, amikor huszonéves emberek még iskolapadban üldögélnek. A biológiai érés 14-16 éves korra lezárul. Természetes a fiatalok igénye a testiségre, a szerelemre. Ha te máshogy szeretnéd, csináld máshogy! Nem kötelező mindenkinek ugyanúgy élni.
2020. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/199 anonim ***** válasza:
100%

100 évvel ezelőtt átlagban egy 25 éves nő már 3 gyerekes családanya volt, különösen vidéken.

Igazad van abban, hogy 13-14 évesen még borzasztó korai, azért a nemi érés végeztével (16-17 év) egy fiatalban már vannak olyan vágyak egymás matatására, amiket teljesíteni kell.

18 évesen éppen annyi esélyed van komoly kapcsolatra, mint 38 vagy 58 évesen. Idősebb korban legfeljebb óvatosabb vagy a tapasztalatok miatt, de szeretni ugyanúgy lehet fiatalon is, ha nem jobban.

2020. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/199 A kérdező kommentje:
Nem, én teljesen komolyan gondolom, ennyi idősen még nem ezen kellene, hogy járjon valakinek az esze, pláne nem párkapcsolatban lenni valakivel. Attól még hogy akkor van a nemi érés, nem jelenti azt, hogy rendszeresen szerelmesnek kell lenni meg smárolgatni. A tanulástól, meg elveszi az energiát.
2020. okt. 11. 16:31
 5/199 anonim ***** válasza:
96%
Ugye nem te vagy a kedvenc az osztályban? :D
2020. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/199 A kérdező kommentje:
Nemhogy korai, nem is szabadna 14 évesen csókolózgatni. Nem tudom miért jó, ha egy elsős gimis a barátnőjével/barátjával járkál mindenhova, az helyett, hogy inkább másba fektetné az energiáját ilyen fiatalon.
2020. okt. 11. 16:34
 7/199 anonim válasza:
96%
Ugye nem 14 évesnek tetszik lenni?
2020. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/199 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik, ne csináld. De másnak ne mondd meg, mindenki azt csinál, amit akar. Ugyanez igaz a csókra, a kapcsolatra, a szexre, a házasságra, meg alapból mindenre. Pont a tizenéves korosztály az, ahol nagy jelentősége van a szerelemnek, meg egyébként sem árt az, ha tapasztalatot szerzel. De persze majd megtudod (vagy nem), ha 30 évesen meg leszel lőve, hogy ki kéne alakítani valami kapcsolatot, csak hogyan és kivel.

Ja, és nekem a szüleim sosem mondták, hogy ne legyen barátom, csak azért, mert az elveszi az időm. Jót akarnak, én meg rájuk hallgatok, mégse neked lett igazad.

2020. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/199 anonim ***** válasza:
88%
Látom neked nem udvarol senki és rossz érzés, hogy a többiekkel foglalkoznak a srácok. Miért ne lehetnének kapcsolatban a 14-15 évesek. (csak megsúgom, hogy Mátyás király 15 évesen került trónra) Persze nem kell félreérteni. Nem mondom, hogy szexuális életet kell élniük, de egy csókban mi van?
2020. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/199 anonim ***** válasza:
96%

Ha valaki jó tanuló és van párkapcsolata abba milyen kivetni valót találsz?

Ez az élet része. Ne akard megmondani mások hogy cselekedjenek. Tanulj nyugodtan, senki nem mondja hogy legyen párod. Örülünk neki hogy te ettől kiegyensúlyozott és boldog vagy. (Habár az írásod elég degradáló és tele van frusztrációval)

De ne oszd az észt mert el fog fogyni:)

2020. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!