Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is baj hogy 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is baj hogy 18 évesen még nem volt barátom? Miért kell ezért azt pletykálni rólam hogy a lányokat szeretem?

Figyelt kérdés

Suliban ahova járok minden lánynak volt már barátja 😀 csak nekem nem. Mindig idegesít ez mikor kérdezik hogy vane már barátom? Úgy csinálnak mintha kötelező lenne 18 évesen. Én suliba járok, tanulok otthon is, ha kimegyek akkor csak sétálok nem pasizni járok mint a többiek. Neten irkal amúgy sok fiú de egyiknek sem válaszolok 😀 nem fogok neten ismerkedni.

Pár napja hallottam olyan pletykát hogy a lányokat szeretem, mert még sosem volt pasim.

Szerintem ráér később is a pasizas.



2020. okt. 11. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem te ezt csak önigazolás miatt raktad ki.


Nem, nem baj, hogy nincs pasid, tökmindegy, hogy volt-e vagy sem.

Ha nem találtad meg a megfelelőt vagy csak simán nem "sikerült" még, nem maradtál le semmiről.

Ezt ne vedd sértésnek, de ha csak azért csinálod ezt, hogy elmondhasd "én nem vagyok olyan mint a többiek", akkor semmi értelme.

Ha meg még nem volt senki se, aki tetszett volna, akkor még ráérsz. 18 évesen még bőven van időd.


A másik, hogy sulis gyerekek mindig kitalálnak valami hülyeséget amivel magyarázni szeretnének valamit vagy csak rosszindulatúak.

Ahogy nézem nem is akadtál fenn azon, hogy a többiek azt hiszik rólad, hogy leszbikus vagy. Helyes. Röhögni kell egyet rajta és kész.

2020. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem azért csinálom hogy elmondjam én nem olyan vagyok mint a többiek.-.

Volt már 1 aki tetszett nagyon de annak van barátnője.

2020. okt. 11. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem baj. Next.
2020. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
A helyedben neten is adnék esélyt, lehet a környékednen nincs olyan, akire potenciális partnerként figyelsz
2020. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell mások primitív véleményével foglalkozni.

Egy dolgot jegyezz meg: ha mások véleménye szerint éled az életedet, soha nem leszel boldog.

És nem mellékesen: mindig lesz olyan, aki kifogásol valamit. Akármit csinálsz, mindig lesz, akinek nem tetszik. Ezért sem érdemes az ilyen véleményekre sokat adni.

2020. okt. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
16 éves korig még elmegy az ilyen kérdés. mosolygunk egyet rajta, megmondjuk az illetőnek, hogy nem baj, kis drága, tudjuk, hogy most alakul az értékrendszered, sokban a kortársaid után mész... 18 évesen azért kicsit gáz hogy még az internet népe kell biztosítson róla, hogy nem baj, ha nem pasizol.
2020. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgyis eljön az idő, mikor lesz barátod. A többiekkel meg nem kell foglalkozni. Előtted az élet, nyugi
2020. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elmenjek eléd a sulihoz? :D Akkor legalább abbamaradna a pletyka... :D
2020. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem baj
2020. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!