Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerettek meztelenül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerettek meztelenül lenni? Ha a barátnőitekkel, más lányokkal vagytok? Egyedül?

Figyelt kérdés
Zuhanyzásnál, ahol többen is vagytok levetkőztök? Nyáron szoktatok udvarra kimenni meztelenül, napozni?? Bent a házban nyáron? És a szerelmetek párotok előtt? Kort is írjatok légyszí!

2020. okt. 16. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Én nem szeretek, és nem megyek bele olyan szituációba,ahol többen is vagyunk a zuhanyzóban💁🏻‍♀️

16

2020. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Igen szeretek,nincs benne semmi rossz,szégyelleni való. 41N
2020. okt. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem szeretek meztelen lenni, sem otthon egyedül, a barátnőim előtt meg végképp nem.

Ha strandon vagyunk és közös a fürdő, akkor fürdőruhában tusolunk, ha meg átöltözünk nem bámuljuk egymást.

A párommal kettesben szívesen vagyok meztelen egy darabig, de azért felöltözök akkor is, ha egész nap nem mozdulunk ki.

22L

2020. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
78%

Változó. Egy kiakasztó nap után van hogy haza érek és csak ledobom a ruháim (ha nincs otthon senki) és elvagyok egy darabig. Kényelmes.

A zuhanyzással nincsen problémám nem azt mondom hogy bomba testem van mert nincs, de siman elfordulok ha arról van szó. Egyáltalán nem mondanám magam szégyenlősnek mások előtt. Főleg a barátnőim előtt nem. Tengerparton is napoztam már meztelenül.

A párom előtt nyilván ha már olyan a kapcsolatom vele persze hogy levetkőznék, de ahhoz hosszú út vezet.

Ez mind embertől függ és attól hogy mennyire van kibékülve a testével.

2020. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindig meztelenül zuhanyozunk, nyilván nem bugyiban és melltartóban. Aki szégyenlős az egyedül megy. Engem nem zavar, le szoktam vetkőzni akkor is, ha mások is vannak a zuhanyozóban. Szoktam meztelenül napozni is, volt hogy a legjobb barátnőmmel. Bent a házban ritkábban, csak pusztulat kánikulában fordult elő.
2020. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak egyedül
2020. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Zuhanynál nyilvánvaló, napozni is voltunk a barátnőimmel totál meztelenül. A Lupa szigeten és a Dunakanyarnál nudiztunk is szintén nem az a szégyenlős társaság vagyunk. Az egyik barátnőm felvetette aki szereti a nudizást, hogy egyszer elugrana Dániába a Roskilde meztelen futóversenyre valamikor. Persze csak csajokkal!

Nincs semmi szégyelni való a meztelenkedéssel.

2021. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
36%
Én sose szoktam meztelenkedni senki előtt. Sőt még a párom előtt se vetkőztem le teljesen meztelenre soha, pedig már több mint 1 éve hogy együtt vagyunk.:)
2021. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem jovok zavarba :)
2022. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!