Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok, valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Szeptember óta középiskolás vagyok, van egy lány az iskolába aki azóta bejön/tetszik viszont sosem voltam tökös gyerek ilyen szempontból, ellentétben a haverommal aki ugyan abba az osztályba került.

Már most több lányt butít, hozzáteszem felsőbb osztályosok.

Köztük azt is aki nekem is bejön (szintén felsőbb éves), már csak annyiból leszűröm hogy elmentek együtt étterembe, szünetekbe egymással vannak.

Nyilván én hibám mert nyápic vagyok, de ezt megszoktam, és nincs is baj ahogy azzal se hogy együtt vannak.

De mindenki tudja hogy csak egy csettintéssel nem lehet kontrollálni a fejünket.

De talán erre valahogy ráeszmélt a haverom mivel egy ideje nagyon kiközösítettnek érzem magam másokkal szemben is, és most mindenki utánna megy mert menő, cigizik, vicces azoknak, akiknek nincs humora(tudja aki tudja hogy értem).

Jelenleg már csak tanulni járok be, az megy is mint mindig, és ezért járunk elsősorban iskolába, de társaság nélkül hamar idegölő lett.

Aki volt már hasonló helyzetbe, vagy szimplán van tanácsa annak kérem a segítségét.


2020. okt. 16. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban szerintem ha az általad kiszemelt lányt is "eteti" akkor valószínűleg a barátod tetszik neki. (én amúgy biztos lettem volna olyan k*csög, hogy oda megyek a csajhoz és megmondom, hogy figyelj, ez a paller csak játszik veled) Egyébként ezzel is el lehet indítani egy beszélgetést, de ez én vagyok, én tennék így, ezt neked kell tudni, hogy megmondod-e neki, hogy csak hülyítik, de mint lány, én örülnék neki, ha valaki még az elején a tudtomra adná, mielőtt pofára esek. Szerintem ha van egy kis bátorság benned, mond el neki hogy tetszik, a lányok ezt aranyosak tartják egyébként. (nem, az 'aranyos' jelző nem egyenlő a friendzone-nal) vagy ha még nem vagytok nagyon a lánnyal beszélő viszonyban sem, akkor szerintem kezdhetsz egy olyannal, hogy megszeretnéd ismerni.

Mellesleg a dohányzás nem menő, szerintem gáz, főleg ha kiskorú az illető. Nem értem miért lesz az ultra menő, ha valaki betegséget vásárol magának és elszív belőle naponta vagy 5-6 szálat... De lehet én már "öreg" vagyok ehhez, hogy ezt a logikát én megértsem. Na mindegy végül is, de szerintem elég sok lány nevében mondhatom, szerintem vilagosítsd fel, hogy csak eteti a pali. Ezzel elinditasz egy "csevegő ablakot" és majd neked ki tudja magát panaszkodni, te meg léphetsz. Ezzel magadnak adod az esélyt, amit ne halassz el.

2020. okt. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek az előttem szólóval. Mondd meg neki, hogy csak játszanak vele, sokkal jobb az, mintha hónapokon át hülyítené a haverod. Én személyesen örülnék is neki, ha valaki a tudtomra adná. Ezzel pedig el is indíthasz egy beszélgetést.
2020. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, megpróbálom orvosolni a helyzetet ezek alapján.

Mégegyszer köszönöm!

2020. okt. 17. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Hali! Esetleg elmondod, hogy mi történt azóta? :)
2020. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!