Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet, ha nem válaszol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet, ha nem válaszol?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdtem beszélgetni egy lánnyal.


Úgy adódott, hogy átmentünk Instára, és folytattuk ott a beszélgetést. Nekem úgy tűnt, szimpatikus vagyok neki, képet kért, illetve ő is küldött.

Ma írtam neki reggel, kb 1 órával később írt is. Nekem szintén jó hangulatú volt a dumálás.

Viszont lelépett, és azóta nem nézte meg a legutolsó reggeli/délelőtti üzenetem, hiába, hogy 45 perce elérhető volt.

Nyilván nem csak velem beszélget, vannak barátai is, de valamit írhatott volna,pl.: "Este majd jövök".

Offolni akarna? Vagy nem tetszem neki? (Látszólag jól kijön velem, sok 'xd'-t ír, meg sírós-nevetős emojikat. Bár tudom, ez nem feltétlen jelent sokat.) Ha igen, miért nem mondja meg?

(Nem vagyok járatos a lányok lelkivilágában, kérlek csak építő jellegű válaszokat írjatok.) Mindenkinek előre is köszönöm. :)



2020. okt. 18. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Szokj hozzá a netes csajozáshoz, mert a lányok ilyenek. Játsszák az eszüket, hogy ők normálisak, meg rendesek, de közben szó nélkül lelépnek, és nem keresnek többé. Az egész nem több nekik, mint egy unatkozás elleni tevékenység. Egyáltalán nem veszik komolyan. Szerintem azt hiszik insta robottal beszélnek olyankor, és nem is élő emberrel, akinek érzései vannak feléjük, mert netán képes kötődni hozzájuk, mert váltottak több órás üzit instán. Persze az a fiú sem százas, aki képes így beleszeretni azt instás lányba, de mégis előfordul ilyen, és a csajok egyáltalán nem gondolnak ilyenbe bele. Akkor érdemes instán és neten beszélni, amikor volt már személyes találka, látta az arcodat, tudja hogyan beszélsz...stb akkor utána már nem insta robotot lát benned, hanem valódi húsvér embert. Szóval ilyen ez.
2020. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Én is sokat próbáltam a netes csajozást de sosem jött be, élőben viszont igen, úgyhogy javaslom, hogy ott próbálkozz :D
2020. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Kitudja. Igazából ha nem ír 1 napig akkor már lehet parázni. Ő hogy reagált a képre amit küldtél?
2020. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Megkérdezte, milyen magas vagyok. ^^
2020. okt. 18. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Akkor érdeklődést mutatott irántad. Ez pozitív. Magasságod mennyi? Az nem lehet kizáró ok, hogy mondjuk alacsony vagy?
2020. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 ~180 cm magas vagyok.
2020. okt. 18. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Akkor ha még mindig nem írt nem tudom mi a baja. Tipikus lányok. Ne keresd és meglátod, hogy hiányol-e.
2020. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, kort elfelejtettem írni 17/F vagyok, ő 16/L
2020. okt. 18. 21:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, szerintem erre a lányra ráismertem, nekem sem válaszol, kérlek írj rám privátban
2020. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Most amúgy független attól, hogy lehet sejtitek ki az, vagy attól hogy a netes társkeresés néha szívás. Azt nem kell alapul venni, hogy az insta vagy messenger mit ír, mikor volt elérhető. Simán lehet nincs is fent. Nálam is mondogatják hogyhogy fent vagyok éjszaka azt közbe világomat nem tudom olyan mélyen alszok. Szóval totál értelmetlen azt nèzni mikor volt elérhető. Ha rá ér fog írni, ha meg nem akkor ne sajnáld. Jobb ha az elején kiderül az, hogy szeret eltűnni.
2020. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!