Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sracok! Akkor csinaltok ilyet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok! Akkor csinaltok ilyet ha nem erdekel titeket a csaj, vagy ha zavarban vagytok elotte? (Esetleg mas?)

Figyelt kérdés

Tegyuk fel ismeritek kicsit egymast.

Amikor iskolaban/munkahelyen folyoson kozeledtek felé akkor nem neztek ra, majd amikor mar kozel ertetek a csajhoz, utolso pillanatban neztek csak ra.


2020. okt. 24. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha tetszik, ezt szokták csinálni egyesek.
2020. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*Lehet nem jon annyira at mire gondolok. Csak nekem furi volt hogy csak maga ele nez ilyenkor, aztan amikor majdnem elment akkor ram.
2020. okt. 24. 20:12
 3/5 anonim válasza:
91%
Szerintem nem jössz be neki, csak észre vette, hogy állandóan bámulod, azért nem néz már messziről. Ha tetszenél neki akkor pont fordítva csinálná. Amikor közel vagy akkor nézne másfelé, mert zavarba jönne.
2020. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Messzirol pont szokott. De amikor 2-3 meterre setal felem akkor nem. De koszi az eddigi valaszokat! :)
2020. okt. 24. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam anno. Túl félénk, nyitni nem merő csávó. Valószínűleg minimum csinosnak tart téged. Ha neked tetszik, akkor lépj, mert ő nem fog

20/F

2020. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!