Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély hogy viszonozza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély hogy viszonozza hogy nem csak barátként tekintek rá? 17F

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk, már 2,5 éve barátok vagyunk de az utóbbi időkben közel kerültünk egymáshoz. Sokat beszélgetünk és programokra megyünk, találkozunk. Én már többet érzek barátságnál, szeretném úgy elhívni hogy az már randi legyen. A probléma az hogy ő csak barátságot érez irántam. Legalábbis csak ilyen jeleket ad meg néha van hogy a barátnői ugratják hogy milyen jól mutatna velem együtt. Ő ilyenkor mindig csak nevet és azt mondja hogy csak barátok vagyunk. Én meg állok ott idiótán és azon gondolkodom hogy de hát lehetne ez több is. Csak nem mertem még elmondani neki.


Szóval szerintetek van esély rá hogy nem vagyok friendzonban, csak mondjuk ő is fél elmondani? Vagy ha elmondanám mit érzek szerintetek változna a véleménye?


Mindketten 17 évesek vagyunk


2020. okt. 26. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Jóval nagyobb esély van arra, hogy baráti érzéseknél nem érez többet, minthogy igen.

De nem lehet tudni.

Én a helyedben elmondanám neki a dolgot.

Ha nem érez semmit valszeg a barátságotok oda lesz. De ha meg mégis akkor meg szuper.

A lényeg pedig az, hogy megpróbáltad. Mert, ha meg nem mondod el neki nagy eséllyel csak szenvedni fogsz az érzések miatt (hacsak nem tudod magadban elrendezni, hogy akkoris csak barát):/

Nehéz ügy ez. Hajrá!

2020. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, hogy 2 év után házasodott.

19 évesen ismerkedtek.

2020. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jártam a te cipődben. Kb. másfél évig próbáltam udvarolni a lánynak, reménykedtem, hogy baráságnál többet érez. Végül elmondtam neki. Na maradjunk annyiban, hogy ilyen lekoppintást szerintem még nem látott a világ :D

Mondd el neki, sokat nem veszíthetsz. Ha normális csaj, akkor nem fog megszégyeníteni, ha esetleg nem viszonozza az érzéseid.

2020. okt. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. okt. 28. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!