Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinte mindig egy lány osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte mindig egy lány osztálytársam mögött ülök és mindig hátra fordul és rajzol egy szivecskét a kezemre valamikor megsimogat ez jelent valamit vagy hagyjam a rákba? Nekem tetszik én is tetszik neki?

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Ha szivecskét rajzol a kezedre az annak az egyértelmű jele, hogy utál.


... te degenerált.

2020. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Ha szívecskét rajzol a kezedre, az annak az egyértelmű jele, hogy ideje kardiológushoz fordulnod.
2020. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább a tini kategóriába kellett volna... Amúgy meg nyomulj már rá egy kicsit, ki tudja, szerencsétlen mióta küszködik, hogy végre lépj.
2020. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"hagyjam a rákba"


Mer' tettél már bármit? W kérdésed alapján úgy tűnik hogy még csak matyizol otthon.

2020. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig jelenti azt, hogy van esélyed. Sokszor szivatásból csinálják. Lány osztályba járok és tudom az ilyeneket. Sokszor csak hülyére veszik a fiúkat. Szóval nem kell a kérdezőt lehülyézni ezért.
2020. nov. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaza lehet az #5-nek, de ennek ellenére azt javaslom, hogy kezd el vele beszélgetni. Minden jel arra mutat (nézetem szerint!), hogy epekedik érted.

Ffi.

2020. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Osztom a 6-os véleményét csak azt akarom, hogy ne bízd el magad. Nem mindig 100%, de sok sikert.
2020. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lépsz, akkor sosem fogod megtudni, hogy mi van a háttérben, és a csaj is meg fogja unni.
2020. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ne már... pedig azthittem töröltem ezt a fogyatékos kérdést... na mindegy köszönöm az értelmes kommenteket! 1,2,4 nektek meg a ku**a anyátokat! 3,5,6,8 nektek pedig köszönöm a biztatást és a jó tanácsot elég hülyén raktam fel a kérdést, de ahogy látom nektek lejött a lényeg... holnapra már letörlöm ezt a kérdést!
2020. nov. 12. 00:19
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hagyd békén a csajt. Senki nem érdemel ilyen büntetést, mint amilyen te vagy... :D
2020. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!