Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk,nem szeretitek ha lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,nem szeretitek ha lányok nagyon akarnak veletek találkozni?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy kicsit szégyenlős fiúval amúgy én is az vagyok. És sokszor írtam neki,hogy találkozzunk mert én nem nagyon szeretek neten ismerkedni. Ott teljesen máshogy adják ki az embereket magukat(jó nem mindenki) meg úgy nem látom tényleg a reakcióit.. és ezért írtam,hogy találkozzunk,de mindig lekoptatott. Vagy azt mondta,hogy valami dolga van vagy mikor a találkozáshoz értünk akkor lemondta..

2020. nov. 11. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nincs benne semmi, én elmennék. 19/f
2020. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De vedd figyelembe,hogy szegyenlos..

De azért kösz

2020. nov. 11. 23:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismeros helyzet, nalam a srac azert nem akart talizni mert beszari volt. Tobbszor felhoztam neki, utalgattam ra (meg azt is mondtam hogy várom..) aztan vegul ráhagytam, mert leszarta vagy szegyenlos volt ő is. Inkabb az utobbi, de beszarinak mondanam. En kedveltem ot es azota is banom hogy nem engedte hogy megismerjuk egymast kozelebbrol, szemelyesen. neten kenyelmesebb volt neki.. :(

18/l

2020. nov. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha nekem egy csaj ilyet mond hogy “várlak” én rohanok. 😂
2020. nov. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én a fél karom odaadnám hogy talizzak egy lánnyal, de senki nem akar XD
2020. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem szereti, arra nem érdemes időt pazarolni.
2020. nov. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyzetben vagyok, próbálkozom haladni egy fiúnál, és mégis mindig valami ürüggyel lemondta a találkát, pedig őt még nem is igazán nevezném szégyenlősnek. Úgyhogy az én esetemben valószínűnek tartom, hogy csak szimplán nem tetszem neki. De szurkolok, hogy nálad ne ilyen legyen a dologban
2020. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a szégyenlősség azért már xar kifogás... Az elején még elmegy, és hihető is, hogy nem akar 1-2 hetes netes ismeretségnél talizni kifejezetten a szégyenlőssége miatt. De egy 1-2 havis ismerettségnél szerintem ez már csak kifogás. Azért ez a szégyenlősség dolog nem ekkora hátráltató tényező. Szégyenlős fiúk is egy adott ponton lépnek, ha kell nekik a csaj. Ha ő ennyit húzza a dolgot, valószínűleg nem kellesz neki eléggé. Jobb ha nem fecséreld az idődet olyanra akinek nem kellessz annyira, hogy felhagyjon a szégyenlősségével. Vagy csak keresi a kifogásokat, úgyhogy még jobb ha hagyod. Majd ha akar valamit, ír, ha meg te tovább erősködsz se lesz semmi ha egyszerűen nem akar talizni.
2020. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
De, én kifejezetten támogatom, bár így 32évesen már nem vagyok fiú kategória. De tizenévesen is simán utazgattunk 20-30 km-eket azért, hogy találkozzunk csajokkal.
2020. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2020. nov. 12. 14:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!