Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van friendzone-ból kikerülős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van friendzone-ból kikerülős sztorid?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy viszonylag nagyon jóban voltál az illetővel, bevallottad neki az érzéseit, a másik visszautasított, utána maradt a barátság (vagy nem), és bizonyos idő múlva megváltoztak a másik fél érzései is, és végül kapcsolat lett belőle.

Írjatok kort és nemet is.



2020. nov. 17. 10:38
 1/9 anonim válasza:
97%
Nekem konkrétan így jött össze az eddigi egyetlen kapcsolatom. Először pár hónap hután mondta a lány hogy bocsi de nem akar többet aztán összejött mással 2 hónapra utána újra elkezdtünk -beszélgetni egy idő után de csak közel másfél év után alakult a barátság párkapcsolattá. Elég kitartó voltam 😆. Aztán 3.5 évig együtt is voltunk
2020. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
ilyen nem létezik.. az első válaszoló meg kamuzik
2020. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de, létezik, 2es, te menj máshová kamuzni...

1es köszi, ment a zöld.

2020. nov. 17. 14:28
 4/9 anonim ***** válasza:
2%
de krvára nem létezik xD
2020. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
96%
Ez ez azért jól esik valamilyen szinten hogy valaki nem akarja elhinni a sztorim :D pedig így volt. Minden barátom le akart róla beszélni hogy tovább hajtsak a nőre de nem hallgattam rájuk
2020. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akis_hamis ***** válasza:
42%

Ötös, te vagy a kivétel.

Általában nincs kiút a friendzone-ból. Meg amúgy sem futunk olyan szekér után, ami nem vesz fel.

Én volt, hogy szaladtam, de időben kapcsoltam és hagytam a francba. Azóta vagyok boldog :)

2020. nov. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os, erre még mindig nem vagyok kíváncsi.

Biztos nem az 5-ös az egyetlen, mert velem is megtörtént 2x, sőt biztos vagyok benne, hogy nem mi vagyunk az egyetlen példa, úgyhogy lapozzunk itt a nagy bölcsességek osztogatásától, mert nem mindenki élete ugyanolyan.

2020. nov. 20. 08:17
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Az exem az elején úgy gondolta, nem akar tőlem semmit, nem érzi, hogy szeretne, vagy vágyna rám. Csak beszélgettem vele tovább, mert én akartam tőle dolgokat. Ő csak befogadta, nyitott volt, annyira nem érdekelte. Aztán ahogy megismert, látta, lehet velem beszélgetni, nyitottabb lett rám, és reagáltam az ő belső dolgaira. Élvezte, egyre jobban, sokat találkoztunk, egymásnál aludtunk. Aztán már szerelmes lett.


Rengetegszer volt sok lánnyal, hogy mond valamit, és aztán megváltozik az érzelme, vagy ellentétesen viselkedik, és öntudatán kívül "hazudik".

Volt, hogy direkt kísérleteztem. Annyira ellentétes dolgokat mondtak a megérzéseimmel kapcsolatban a nők, hogy már a megérzéseimet feladtam és elhittem nekik, amiket mondtak. Megesett, hogy egy lány úgy fejezte ki magát, mint aki azt mondja, nem tetszem neki s nem vonzódik hozzám. Na, elhittem neki, más lánnyal összejöttem, s elmeséltem neki. Üvöltött róla a féltékenység, később pedig NYOMULT rám, rendesen. A mellét odanyomta hozzám többször, megsértődött ha nem mentem oda hozzá (anno suliban volt), ha ünneplőben kellett megjelenni suliban akkor mondta, hogy szexi vagyok, meg jó a seggem (? XD). Több ilyen kísérlet után már az érzéseimre hallgatok, és úgy állok a nőkhöz, hogy nagyon ritkán tudják mit akarnak és hogy mennyire befolyásolhatóak.


Szóval ha valaki nemet mond, érdemes lazának lenni, és ha nagyon vágysz rá és van benned "harci erő", akkor továbbra is tartani vele a beszélgetést, a legjobb oldalad mutatni. De érdemes figyelni a reakcióit, hogy tovább nyit -e feléd, változik e a hozzád való hozzáállása, mert ha nem, akkor akár felesleges időpazarlás is lehet, úgysem fogsz neki tetszeni, mert olyan dolgot nem talál vonzónak benned, ami alapvető lenne a kapcsolat megszületéséhez.

2020. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:
93%
Long story short: haverom vagy 5 évig futott egy csaj után, mire az összejött vele. Ma házasok, gyerek is van már.
2020. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!