Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai tinédzser lányok körében...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tinédzser lányok körében mennyire népszerűek az anime stílusú srácok?

Figyelt kérdés

Tehát azok, akik úgy néznek ki, mint egy anine fiú:


vékony testalkat, hosszúkás, tépett haj, fiatalos arc.


Kb. 10 évvel ezelőtt nagyon menők voltak, amikor még az anime/manga is népszerűbb volt itthon: a mangafan kiadó sorra adta ki a mangakat, volt animax adó, illetve megvolt az emo divatvonal is, amit olyan fazonú srácok képviseltek.


Most, 2020-ban mi a helyzet, mi ma a pasi idáll a tiniknek?


2020. nov. 17. 12:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

"Az emo-k nem kifejezetten anime srácok voltak"


A két szubkultúra között azért elég nagy volt az átjárás.

2020. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
38%
A lányok a férfiakat szeretik.
2020. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Hát nézd, én magam is anime srác voltam, és még vagyok is az valamennyire, hiába nőttem fel, az alap vonásaim megmaradtak.


Én egyedinek tartom magam, ugyanis szinte soha senki nem találja el a valódi életkoromat, nem hasonlítok semmilyen mai tipikus pasira sem. Viszont kicsit hasonlítok az anime karakterekre, pl. Yagami Light-ra, ami engem örönnel telt el. Ha öltönyt veszek fel, akkor olyan mintha egy Death Note cospaly-re mennék.


Én jóképű pasinak tartom magam, és a legkevesebb sem érdekel, hogy kinek tetszem, és kinek nem. Az ismerkedéssel nincs gondom


Az viszont érdekel, hogy mennyire változott a mai fiatalság igénye, de csak kíváncsiságként. Amgy nem befolyásol semmiben. :P

2020. nov. 17. 13:42
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
Még mindig van egy rakás anime imádó, csak szerintem már kevesebb. De nekem tényleg vannak olyan barátnőim akik kb már megszállottan imádják őket, meg az ilyesfajta srácokat, szóval annyira még nem kopott ez ki, de valamilyen szinten mégis
2020. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

A legnagyobb baj viszont az, hogy anime kinétetű csajok nincsenek. Én azokat imádom megszállottan.


A többség "átlagos jó csaj"...

2020. nov. 17. 13:54
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"Az viszont érdekel, hogy mennyire változott a mai fiatalság igénye, de csak kíváncsiságként. Amgy nem befolyásol semmiben. :P"


Én azt veszem észre, hogy már nincsenek egymástól jól elkülöníthető, jellegzetes irányzatok. Talán a 2000-es évek volt az utolsó olyan évtized, amelyben rockereket, technósokat, emósokat, animéseket stb. könnyen meg tudtál egymástól különböztetni. Viszont manapság a 13-24 évesek többsége nagyjából olyan egyforma, olyan "jól öltözött", olyan plázakonform.

2020. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én azt látom, hogy tizenéves srácok a páwa és a rapper stílust ötvözték, abból született valami katyvasz. :D
2020. nov. 17. 14:27
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ami még érdekes, hogy hova tűntek a rockerek? 25 alatt már szinte nem is látni rockert.
2020. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Tényleg nem látni őket.
2020. nov. 17. 14:35
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
18, 19, én sokat ismerek. Lehet, hogy csak leköltöztek vidékre :D
2020. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!