Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utasítottak már vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utasítottak már vissza?

Figyelt kérdés
Szóval engem még nem, de kíváncsi vagyok milyen érzés, előbb utóbb úgy is átélem. Ha lehet kérlek írjátok meg a nemeteket is, én lány vagyok.

2020. nov. 17. 18:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah meg hogy őszine legyek, kb. 1 hónapja utasítottam vissza valakit és bűntudatom van, hogy nagyon megbántottam...
2020. nov. 17. 18:23
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Miért bántanád meg, ha neked nem tetszik?
2020. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a szar érzés, ha látszik, jogy viszonzott, de mégis elutasítja...
2020. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Attól még hogy nem testszik nekem, neki még lehetett rossz nem? Nah mind1, felesleges wzen aggódnim. (:
2020. nov. 17. 18:42
 5/10 jarayjdt válasza:
100%

Engem még nem utasítottak vissza, viszont most pont egy olyan problémám van h én szeretnék vkit visszautasítani megbántás nélkül. Egyébként én is szeretném megtudni milyen ez, és ha választani lehetne inkább ő utasítson engem vissza.


16 lány

2020. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb. Egy hónapja.

Hát nem a legjobb érzés.

Inkább olyan csalódott érzés az egész.

Bár attól függ ki az a lány, mondjuk az enyém , nos..jó ideje tetszett már és nagyon akartam őt.

De ha pl. Egy random elutasít az már ennyira nem érdekel.

Azért az se lehet jó , gondolom.

2020. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy konkrétan sose utasítottak vissza szemtől szembe, de olyan többször is volt, hogy ignorált az illető, hát nem egy jó érzés, de túl kell rajta lépni.


A lényege ha visszautasítasz valakit, legyél kulturált, ne sorold a hibáid, egyszerűen csak nem, és kész, így bántod meg legkevésbé.

2020. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 as te autista.attól hogy nem tetszik valaki hogyne tudnád már megbántani?van olyan aki minél aljasabb módon fejezi ki nem tetszését.hülye barom.
2020. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, engem már utasítottak vissza. Hát nem volt valami jó érzés...
2020. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem utasítottak még nyíltan vissza, mert mindig vettem az utalásait a lányoknak, akiknél bepróbálkoztam. Szerintem ne aggódj miatta, fejezd ki nyugodtan saját magad s utasítsd el, aki nem tetszik. Mert így érzed, nem lehet ezzel mit tenni, és ez nem rossz dolog. Te nem bántod őt, nem követsz el rosszat. Szembe kell néznie azzal, hogy létezik az, hogy nem tetszik valakinek és nem akar a másik tőle semmit. Ez normális. Nem kell ettől megvédeni senkit, nem kell elhúzni a beszélgetést, se semmi. (Ezt azért írom, mert sokan szokták így)


S ne vedd magadra azt, ha rosszul viseli, esetleg hibáztat téged.

2020. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!