Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj ilyet mutat nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj ilyet mutat nekem az mit jelent?

Figyelt kérdés

Még a nyáron egy kültéri buliban szembe jött velem 2 lány. De az egyikük ezt mutatta nekem ✌️ tenyerét felém fordítva én vissza mutattam neki ugyanezt mert tetszett a lány. És közben rám mosolygott, én reagáltam erre fél mosollyal. Utána láttam, hogy megált, de én hülye nem fordultam vissza mert kivolt kötödve a cipő fűzöm és azt mentem félre bekötni. De jobban bele gondolva már bánom, hogy nem fordultam vissza.

Meg beismerem kicsit talán félénk is voltam. Mivel arra ahhol én lakom. Aki van is kevés lány azok szinte mind pénzéhes, felszines. Csak mert azt hiszik, hogy ők a legszebbek csak azért mert 1-2 pár idétlenebb fiút érdeklik. Közbe meg szinte teljesen átlagos lányok! És ritkán beszélgetek komolyan lánnyal főleg így. Attól is féltem, hogy rosszul kezdeményezek, esetleg ha ő úgy kezdeményez nem tudom az elején normálisan felvenni a beszélgetés fonalát. Viszont attól kevésbé félek ha az első pár mondatunkon túl vagyunk utána már kevesebb esély van arra, hogy valamit elrontanék!



2020. nov. 20. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
És ez kb 110 km-re volt otthonról. Szóval nem tudom mi lett volna, egyéjszakás? Vagy akár komolyabb kapcsolat is lehetett volna, pláne ha én fel járok a lányhoz? kb annyi idős lehetett szerintem mint én 16-18 nak tipelném. Bár ismerek olyan párt akik szintén buliban ismerkedtek meg a csaj 14 éves volt, a srác 17. Kb 150 km volt köztük. És mégis össze jöttek és együtt voltak több mint 1 évet!
2020. nov. 20. 19:23
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Mit vársz tőle hogy nyakadba borul te szerencsétlen térj már észhez .
2020. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Erre te most komoly választ vársz? Egyrészről ez a mi lett volna ha már teljesen felesleges...Úgysem találkoztok többet. Ez a jel meg nem jelent túl sokat:D Az arányosság és cukiságot fejezi ki Ázsiában de már szinte az egész világ át vette. Ha tudod a nevét írj rá ha nem akkor felejtsd el és legközelebb ne legyél hülye:D
2020. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Még nyáron"


Hol van már a tavalyi hó..


Miért most jut eszedbe november -lassan végen-?

2020. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már veszett fejsze nyele, de mindenképp a szimpatizálását fejezti ki. Legközelebb próbálj meg élni a lehetőséggel. Az hogy komolyabb párkapcsolatot akart-e avagy csak futó kalandot azt így nem lehet megmondani. Az sem kizárt hogy ivott és attól volt ilyen,kár ezen rágódni már.
2020. nov. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!