Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú belikeolja egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú belikeolja egy lány képét, az azt jelenti hogy bejön neki a csaj?

Figyelt kérdés
2020. nov. 20. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlen, sőt, az is lehet, hogy hátsó szándékkal teszi.
2020. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt de attól még mással jön össze kis gyáva gyerek .
2020. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira unalmas hogy mindenki így gondolja. Ha egy srác likeolja egy csaj képet nem azt jelenti hogy bejön neki:D


Okay. Van amikor azt vagy egyszerűen really csak hátsó szándéka van és nem egy kapcsolat:D


Megában egy like nem jelent semmit. Én is folyamatosan likrolgatom azoknak a képeit akik az ismerőseim mégsem jön be egyik csaj sem:D

2020. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor szoktam likeolni
2020. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen kapcsolatban állnak. Én is szoktam a régebbi általános iskolás sulitársaimat likeolgatni, úgy, hogy egyik sem kell :D Ha régebbi képeket is likeolgat visszamenőleg, ott már lehet valami esetleg. De nekem volt már olyan, hogy lejjebb tekertem és véletlen rányomtam a likera, aztán meg magyarázni kell, hogy miért. 18F
2020. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Túl sokat ne alapozz rá, de attól még nem valószínűtlen. Inkább ne ebből próbáld kitalálni, hanem nála kipuhatolni. Pl. beszélgess vele... :)
2020. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajjajajj, én is lájkolom az összes lány képét,akit követek,vagy ismerős.

Nálam ez így szokás 🤷🏽‍♂️

Szóval,minden egyes csajszi ezen aggódik, rágódik? Mert lájkoltam...😳

2020. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!