Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? (Kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? (Kicsit hosszú a story)

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja megismertem egy tök jófej fiút a neten. Instán beszélgettünk és az elején tök jófej volt meg kedves de mostanában ha ráírok válaszol hamar egy pár szót de utána ha még írok valamit akkor csak kb 5 perc elteltével ír vissza (pedig mindig megkérdezem hogy nem zavarom e és nem is este 11 írok rá). És jóformán csak én írok ő meg pár mondatot és kész. Esetleg megbántottam? Mert kb egy 2 hétig nem tudtam vele beszélni mert összetörtem a telefonom és szervizben volt. De ezen felül rengetegszer mondta nekem meg én is neki hogy szimpatikus. Ha esetleg tudnátok olyan beszéd témákat, kérdéseket mondani ami érdekes és a másik fél is élvezné a beszélgetést azt megköszönném. Egyébként az általános témákat már átveséztük (hobbik, suli, barátok, célok stb).
2020. nov. 21. 23:36
 1/6 anonim válasza:
90%

sajnálom, hogy ezt mondom, de, ami nem megy, ne erőltesd!


próbáld ki, hogy × ideig nem írsz, ha ír, lehet, hogy érdekled.


17L

2020. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: utoljára kedden beszéltünk. Nem hiszem hogy írni fog de majd ha lesz valami kiírom kommentbe.

Egyébként még jöhetnek válaszok. Meg hiba/bunkóság lenne azt írni neki hogy folytassuk e még a chatelést vagy mindenki menjen a maga útjára?

2020. nov. 22. 00:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár látok én is hasonló végkifejletet, mint amit az első írt, még is azt mondom, ne könyveld még el ezt ennyinek. Az egy jó ötlet, amit írtál, hogy megkérdezed, szeretne-e még valamit a továbbiakban. Helyedben egyenesen megkérdezném, hogy van-e valami baj, ami miatt nem annyira aktív veled szemben. Lehet, hogy vele is hasonló történt, hogy összetörte a telefont, vagy ilyesmi...
2020. nov. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos vagy számára, ezért nem ír már olyan sűrűn. Elején még tök új voltál, de ezek szerint nem lát benned semmit. Nálam akkor szokott olyan előfordulni, hogy nem írok, vagy nem akarok beszélni a csajjal, ha nem fogott meg sehogy, vagy ha orbitális hülyeségeket ír, komolysággal. Felismerem az iróniát, szarkazmust, cinizmust, de ha belefogunk egy témába, egyszerűen nem birok attól elvonatkoztatni, hogy az alapvető ismeretei a téma iránt, egy általános iskolás kisgyerekével egyenlő. Lehet itt is ez áll fenn, belekezdtek egy témába, és nem talál érdekesnek, vagy alapból nem vagy neki szimpatikus, vagy megunt, vagy nem vagytok azonos intelligencia szinten. De az is lehet, hogy csak írogatni akart egy csajjal. Nálam is volt ilyen, nem akartam semmit senkitől, csak kicsit hülyéskedni, írogatni, és a csaj rám kattant. Szóval 1000 oka lehet, azt magadnak kell kitalálnod, hogy esetleg a válaszomban benne van-e a megoldás. A beszélgetésbe meg nem látunk bele, hogy eldöntsük melyik állhat fenn esetleg. Ne csak saját magatokról beszélgessetek, vess fel társadalmi problémákat, esetleg szituációs problémákat, sztorizzatok, stb.. Olyan unalmas mikor az egyik fél, csak magáról beszél, és ráadásul még unalmas is. "Húú, képzeld tegnap elmentünk ide, meg ide és ááh, az történt, hogy.." Ezeket hanyagold, unalmas, nem érdekes, és ha nem tudsz jól sztorizni, egyenesen ciki. Ha akarsz is tőle valamit, kapcsolatot, baráti kapcsolatot, hívd el, vagy érd el, hogy ő hívjon el. De ha 1 hónapja egyikőtök se hívta el a másikat, nem sejtek túl sok jót.
2020. nov. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 October15 ***** válasza:
49%

1.: Igen vagy esetleg agyat is növeszthetnétek a kérdezővel együtt. :D


Kérdező: Nem feltétlenül és tényleg csak egy feltevés de eeeeeeeeeeesetleg azt a fura dolgot megpróbáltad már amikor a másikat megkérdezed arról ami téged zavar? :D Tudod mivel róla van szó előfordulhat, hogy ő tudja az okát és ha egy picit is több EQ-ja van a 0-nál lehet még válaszol is a kérdésedre. Hova tovább még az is előfordulhat, hogy értékeli ha játszmázás helyett [lásd 1.] kinyögöd, hogy mit szeretnél / mi zavar. :)


Mármint könyörgöm ez azért nem az a kategória amin egy picit is értelmes ember fennakad, főleg hogy simán lehet hogy marhára semmi köze a változásnak hozzád. :D Mármint nem elképzelhető, hogy amúgy dolga van de nem mondja mert nem akarja, hogy azt hidd hogy csak le akarod koptatni? Csak mert ugye ha te össze tudsz bármit is kombinálni a semmiből akkor egy tini fiú is csak szólok... :D

2020. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 October15 ***** válasza:

*le akar


Sőt hova tovább van, hogy emberek és most kapaszkodj meg 1, 3, 6 HÓNAPIG nem beszélnek egymással és B+ mégse fossák le a másikat. [Ok nyilván nem párkapcsolat hanem barátság de akkor is.]

2020. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!