Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ír vissza messen de a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissza messen de a snapeket ugyanúgy küldi, pedig hagytam elveszni a tüzet. Szivathat?

Figyelt kérdés

Miután seenbe hagyott, nem küldtem több snapet neki. Minden kapcsolatot meg akartam vele szakítani ezek után, de nem volt szívem letiltani se. Pár napig még küldte, de mikor észrevette, hogy én már nem abbahagyta, aztán megint elkezdte. Aztán visszaküldtem 1et azóta megint állandóan küld, aztán megint nem, aztán megint és így tovább. Szerintetek csak jatszadozik? Ha nem akar semmit, tűz is elment, én se küldök neki, akkor ő miért csinálja ezt?

Tudom, tudom lényegtelen és butaság az egész és nem kéne ezen törjem a fejem, csak még mindig reménykedem, és nem tudom hova tenni ezt.



2020. nov. 23. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kellenek neki a Snap pontok :D én legalábbis ezért küldök Streaket boldog-boldogtalannak.
2020. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Óó te jó isten

Ezt mind abból szűrted le hogy éppen nem írt vissza?? Inkább tedd vissza a cumit a szádba és menj aludni egyet🤦‍♀️🤦‍♀️

2020. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Xd. erre nem tudom mást mondani
2020. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tudjatok az előzményeket. Nem csak abból szűrtem le, hogy nem ír vissza.

Ha pedig nem tudsz értelmesen hozzászólni, akkor inkább ne is írj semmit, mert senki se kiváncsi rá.

2020. nov. 23. 20:01
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Úristen. 21. századi tinézser kommunikációs kultúra. Gyakorlatilag minden eszközötök megvan arra hogy beszéljetek, a történelem során először, de te inkább a snapstreakeket nyomorgászod mint hogy azt írd neki, hogy "Helló, mizu?". Leszáradna a kezed? :D Ha meg nem akarsz vele kommunikálni, miért tartod fenn az üres ál-kapcsolatokat üres ál-pontokért ál-emberekkel?
2020. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt inkább neki mond okoska;)
2020. nov. 23. 20:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és épp ez az, hogy lány létemre többször is írtam neki, válaszolt is, csak a utolsó rizikós kérdésemre nem, ahol megmondtam neki, hogy mostmár döntse már el, hogy akar e valamit vagy sem. És nem válaszolt rá, de a snapeket ugyanúgy küldi.. és igenis számít ez, és nem nem száradt le a kezem idióta
2020. nov. 23. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezt annyira nem értem. Nekem ismerőseim úgy küldözgetnek snapeket vagy 100 embernek egyszerre hogy nem is ismerik őket.

De ha nem írod le az egész sztorit hogy érthető legyen hogy várod el hogy megmondja valaki mit csinálj? Amennyit elmondtál én már rég leszarnám a srácot, de tényleg nem értem hogy mi a szarnak van értelme ennek a streaknek meg tűz anyámkínjának ha nincs egy normális emberi kapcsolat két fél között.

1es voltam

2020. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
*2 bocs elnéztem
2020. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nem is írom le a sztorit, mert nincs is értelme...inkább hagyom az egészet.
2020. nov. 23. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!