Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval én így gondolom meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval én így gondolom meg több ismerősöm is mondta hogy átlagos pasi vagyok de akor miért érdeklem a szép csajokat?

Figyelt kérdés

Az átlagos legalábbis nálam ezt jelenti h nincsen rajta valami különleges

Itt gondolok különfél fej -formára vagy karakteres arctipusra ezekre mondják h jo kepu/helyes



Na de én mint átlagos srác miért kelltem fell a szép lányok figyelmét ??

Es itt nem a insta modellekre gondolok! Ha nem azokra akik oolyan kedves arca van szép szemieik meg kicsit a testük -formás is


Szóval egy átlagos pali aki ugyan úgy néz ki mint a 100 millárd másik miért jonn be az ilyen lányoknak



Na hogyha itt vagy meg és nem hortál el egy nagyképű kocsognek mert teljesen jogosan 😅

Mért nagyon nagy képűnek tűnök

Pedig nem csak kíváncsi vagyok masok velemyere


Még spórolok egy kérdést; honnan tudom h bejövök nekik: egy pl nagyon ki mútja,meg hallatom h rólam beszélt h helyes vagyok az iskola folyosolyan,a másik lány megdicsérte h milyen elegánsan öltözök meg szemezik velem, na meg meg egy a haverom mondta h bejövök neki

Meg persze a tekintetukbol is rá le lehet következtetni



Na szóval csak érdekel nem nagyképűsködésből írom ki csak kíváncsi vagyok masok véleményére!! Szóval én magam egy teljesen átlagos pasinak gondolom magam

És ti mit gondoltok h néz ki az átlagos no / pasi nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre 🤩🤩🤩🤩



2020. nov. 26. 02:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, mondjuk egy tekintetből sok mindent nem lehet következtetni. Szerintem egyhez menj oda, ha komolyan gondolod, aztán utána kiderül. 22/F
2020. nov. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja nem nagyon akarók csajozni csak le írtam
2020. nov. 26. 07:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet van valami különleges a kisugárzásodban.(pl.sokat mosolyogsz és ettől kedvesebbnek tűnsz stb).
2020. nov. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát szeretek mosolyogni meg próbálom mindig h határozót legywn a test tartásom azért ez is számít 🙂
2020. nov. 26. 08:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, sármos vagy, vagy van humorod, ami fontos. Az előzőről nem tehetsz. Lehet, nem is vagy olyan átlagos. Nem vagy kövér, sportos vagy. Művelt vagy stb.
2020. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De mitől lesz valaki sármos ? Mert jól oltozkodik vágy mert férfias ?
2020. nov. 27. 10:54
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy a helyesírásról alkotott egyéni véleményed izgatja őket?
2020. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Egy atlagos srac sokkal tobbet el tud erni, ha parosul melle egy jo kis szemelyiseg/karakter, mint egy jokepu, de belul nulla pasi. Orulj neki.
2020. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert a nők nem úgy működnek, mint a férfiak.
2021. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, azért, mert 1 k-val írod az akkort.
2021. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!