Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szeretitek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek, ha masszíroz titeket a párotok?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen masszázs szokott nektek a leginkább jól esni? Mármint testtájékra értem.

2020. nov. 26. 12:48
1 2
 1/20 anonim válasza:
21%
Az ha belürű maszíroz a farkával.
2020. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A hátamat szokta kimaszírozni, azt nagyon szeretem
2020. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Szeretem - ő már kevésbé, ha megkérem őt, hogy masszírozzon.
2020. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon csikis vagyok, úgyhogy kb fél percig se bírnám visitozás meg nevetgélés nélkül.
2020. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem szeretek masszírozni, a páromnak fájós volt a lába , fürdés közben szoktam megmosni és szappannosan kicsit megmaszírozni a talpát, ő azt nagyon szeretni.
2020. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Én személy szerint nagyon csikis vagyok és amikor a barátom a hátam masszírozza soha sem bírom ki nevetés nélkül. Amúgy nagyon szeretem amikor masszíroz a csikis érzés ellenére is :D
2020. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Hát én szeretem, amikor egy hosszú munkanap után megmasszíroz. Ilyenkor a hátamar szokta, mert ülő munkát végzek, ekkor még nagyjából elemembe vagyok. De ha nagyon fáradt vagyok mindenhol megmasszíroz. Eléggé csikis vagyok emiatt, ha nagyon elemembe vagyok, akkor halálra nevetem magam. Ellenkező esetben, amikor hulla vagyok, akkor már alig érzem, hogy masszíroz. A legtöbbször ilyenkor el is alszom.

2021. jan. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen imádom!! Azt szeretem a legjobban, amikor a vállamat masszírozza meg. Olyan érzés, mintha kiszedné belőlem a fáradságot.
2021. febr. 13. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazából imádom ha a hátamat maszírozza valami krémmel vagy olajjal.

Olyan romantikus , meg érzem, hogy mennyire szeret...

Nahh meg amikor a fenekem kezdi maszírozni , a gyomrom lepkékkel lesz tele🍑🦋

2021. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Naná
2021. febr. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!